Topic: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Kašlu po půl dne na informaci V OZNÁMENÍ VE HŘE a ještě v angličtině, na kterou remcám co hraji , že máte informaci, že ve středu bude update chvilku, pár hodin ? A nepůjde hra ? Kecy. Kecy nemají cenu sakra !

Co je to zas ptákovinu ? Od rána, dnešního, nešel server cca od 04:00 hodin do 07:00 hodin. Jak mám hrát tak, abych stíhal proti hráčům, co chtěji stavět letiště a podobně a nervově se hroutí aliance při prohře ? Jsem remcal na hru. Hraji ji jen proto, že je tady banda fajn lidiček. Hraji denně a když něco nejde ? Proto máte naše emaily při přihlášení se do hry a tam dejte laskavě vědět, že hra nefunguje. A ne, že jako blbec celou noc nadávám na to, že se nemůžu připojit do hry.  Ke hře mám  asi x připomínek a výtek, ale to je zbytečné. Ale jednu sakra řešte ! Neřvěte na nás v textech anglicky od vzniku této hry, hry v českém jazyce. Platím si za hraní a chci kompletní češtinu. Jsem starý kozel věkem. 30 let mi tloukli do hlavy ruský jazyk.  20 let po revoluci anglický !!!! Běžte na výlet, na houby které nerostou a přemýšlejte  !!!  sad sad sad

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Ahoj, oznámenie o odstávke serveru bola aj v češtine, úplne všetky oznamy čo posielame sú v angličtine aj v češtine.

3 (edited by Krosna 2015-10-29 17:21:54)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

ANO, OZNÁMENÍ O ODSTÁVCE BYLO VČAS I V ČEŠTINĚ, ALE NE OZNÁMENÍ ČI OMLUVA VÝPADKU.  Popisuji stav výše. To se netýkalo plánované údržby, ale vícehodinového výpadku mimo avizovanou údržbu. Ono je to stejně jedno, ne ? smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Ahoj, rozumiem, dodatocne sa ti ospravedlnujeme za vypadok a problemy, ktore ti to sposobilo. Promin.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Díky smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

ahoj.děje se něco že se nemůžu dostat na hru??od rána to nejde!!pic boban

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

asi už došli prachy

Ať mne nenávidí, jen když se mne bojí.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

robertpaI wrote:

ahoj.děje se něco že se nemůžu dostat na hru??od rána to nejde!!pic boban

Ahoj díky za report, pracujeme na oprave, je to nejaká potíž s flashom, sme na stope.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

robertpaI wrote:

ahoj.děje se něco že se nemůžu dostat na hru??od rána to nejde!!pic boban

Opravené, prepáč za komplikácie.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Proč to pořád nejde?

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

protože je to rozbitý

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Ahoj, server je vypnuty, pracujeme na naprave.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Ahoj

Jak to vypadá s tou opravou LL ?

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Neinformovanost lidí co to hrají je zde velmi vysoká,na to že chcete aby to někdo platil. smile

Měli by jste i v tomto ohledu na tom zapracovat.
Dle mého názoru nestačí napsat jednu zprávu za 24 hodin na FB,návíc podle které to už dávno mělo fungovat smile

Díky za info o současném stavu a polepšete se admini smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Ahoj, hned ako budem vediet viac, tak dam vediet, ked nic neviem, tak nemam co oznamovat wink

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

To je fofr teda....(((

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

stále kvoká stále kvoká

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

už nekvoká, ptačí chřipka na scéně

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

:-)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

tesim az opravej kdyz bude opravej

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

já vím co tomu je

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

TY SEŠ PROSTĚ DOBREJ NO.ŠKODA ŽE ADMINI TÁPOU.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

kdo

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

je to rozbitý:)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

jj nevim kdy bude opravene