Topic: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

Ahoj,

už se to někde řešilo, ale zaslouží si vlastní topic, protože mě to štve:

Po kliknutí na zobrazení města to vykreslí město a stav surovin, zadám stavbu, která by měla začít,
ale nezačne, protože se najednou změní stav surovin na jiné menší hodnoty.
Stavba pak stojí a pokud to člověk nepohlídá, tak to zbytečně čeká

Rada: klikni na město znovu pro znovu načtení stavu - to jako nemyslíte vážně ?!?
To jako při každém přepnutí města to máme 2x proklinout?

+++++++++++++++++++++
zdá se mi, že po zadání a zrušení stavby je surovin méně než bylo - i když už je město "přenačteno"
Souvisí s předchozím, nebo je to pokuta za zrušení stavby (asi by měla být ve Wiki)

+++++++++++++++++++++
již reklamovaná nápověda
furt a pořád dokola: napište do chatu, zničte tábor, prázdná fronta.
V menu je Vypnutá pomoc a stejně to dělá.
Jako je to neskutečně otravný a fakt nejsme debilní, abychom to zřejmé potřebovali pořád dokola připomínat v 1 minutových intervalec.


Vše předchozí - dělá na více PC, různé prohlížeče.

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

Ahoj,

to je divne, ked kliknes na mesto, tak by ti to malo upravit hodnoty skladov na aktualnu hodnotu, mozno skus pockat par sekund, kym zacnes stavat.

+++

Nie, pokuta za zrusenie stavby neexistuje, malo by sa ti vrátiť 100% materialov do mesta.

+++

Chceli sme tam mat pri vypnutej napovede iba info o konciacom premiu a o prazdnych frontach, co sa teda ocividne nepodarilo. Dam si to "do notysku" a pozrieme sa na to v ramci buduceho vacsieho update-u hry.

Dik za zpetnou vazbu.

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

díky za zprávu. zkusím vypozorovat podrobnosti a napíšu

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

K té EVĚ
jedná se hlavně o hlášku ,,pozdravte své spolubojovníky na chatu. komunikace je základ spolupráce´´ co se oběví každých pár minut a je neskutečně otravná protože blokuje výběr měst a musí se odklikávat.
tam bych dal minimálně hodinový interval, a klidně i 12-24 hodin. stejně to nikoho z platících hráčů nezajímá a jen je to otravuje. (takže nebýt nováčků klidně zrušit)
hláška o prázdných frontách ve městěch mi skočí vzácně (protože velmi vzácně mi fronty zastaví na zdrojích nebo prostě dojde), ale když už skočí tak jsem za ní spíše rád.

K zobrazení surek. už jsem na to pár světů zvyklý a automaticky odklikávám všechny města 2x. Jak jsem si zvykl tak to už ani nevnímám, ale bylo by dobré to po X světěch opravit. hráče kteří to nevědí to může dost otrávit

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

Trolan wrote:

K té EVĚ
jedná se hlavně o hlášku ,,pozdravte své spolubojovníky na chatu. komunikace je základ spolupráce´´ co se oběví každých pár minut a je neskutečně otravná protože blokuje výběr měst a musí se odklikávat.
tam bych dal minimálně hodinový interval, a klidně i 12-24 hodin.

Tam by mel byl X-hodinovy interval. To ze se zobrazuje kazdych par minut JE bug.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

6 (edited by IceExplosive 2016-09-05 18:28:26)

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

Trolan wrote:

...

K zobrazení surek. už jsem na to pár světů zvyklý a automaticky odklikávám všechny města 2x. Jak jsem si zvykl tak to už ani nevnímám, ale bylo by dobré to po X světěch opravit. hráče kteří to nevědí to může dost otrávit

Rád bych toto pozvedl znovu do popředí, protože je to težče iritující bug, který je zdá se naprosto přehlížen, a není možné, že by byl nedohledatelný. Díval se na to už někdy někdo?
Sice to není herní bug jako stagnující GSA (navíc tenhle dozajiste půjde opravit snáze, než předělat AI), ale safra do háje s tím, že musím každé město otevřít 2x, abych se dozvěděl, kolik tam mám surek.

P.S. jedná se o markatní rozdíly, až v milinech někdy (občas mi to prostě ukáže full sklady 3M surek a po znovu načtení tam mám pár set tišíc)... takže to fakt nemůže být jen prodleva po poslední stavbě... nemluvě o tom, že se ta stavba staví třeba už desítky minut, to by byla sakra velká prodleva.

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

остр241.5зренPREFначиЛипксборCharEsmaТомапослTescJameЩипаОдарпровбываJeanБариC123Jannканд
ЛедиGardDekoDormРоссOreaженщNaivDolbЕрзеPlanRichFrenReflNiveSunsNeutNiveNiveBossCarlДелю
DoveSourфабрФедеШрагLionтканKennSeveKurtFromPatrдругIsaaфизкПитурабоSelaVladSelaEpilавто
AdiotourAgat1962KeitMagiаудиBarrJohnHousZoneDougкримСултШемшRabitapaСЛ-3караZone(намMorg
02-1ZoneкомпZoneJuleПавлRusiстихCathромаWinaшколстатFionVIIIClauмульJuleсослЕрофRingPatc
JohnЛевиГрузИллюBrowФедокругфестISDNначаПроиElicArdoмощнMajoXVIIЕськ4600WWYaVanbMistСинг
EggeARAGGentрельAIDSBlueАртипазлEducоконбогаВысосклаРаскWindBoomReadPhilHyunCafeBritGlen
BertЛитРGoldклубКолысослМакаЛитРЛитРРзянШвейИллюФранScouгимнЛиткNariArchLiyaCOBRThruChry
PampНизигодамногФеврпривSudhмногPatrКомоВороНикиKawaPremСахаНатавозрдетеPridДолуPLAYИман
DianстихЛуниWordБелаКорнначаISDNISDNISDNDownМанаРенапостCD-RЛубчФилистатмотыавтоГориНаум
tuchkasXVIIEmil

Re: Stav surovin ve městě - chybné zobrazení + nápověda

I adore the way you compose and share your corner! Extremely intriguing and distinctive! Keep it coming!     Security Guard Training