Topic: Shrnutí dojmů

Zdravím,

Někteří si mě možná pamatujete z původního infinita které jsem hrál s přestávkami defakto od jeho začátku. Ale abych šel k věci. Nejprve zmíním že ačkoliv to možná bude tak vypadat, nejsem ten typ co jen kritizuje. Pokusím se kritiku psát konstruktivně, i s návrhy jak by to třeba mohlo být jinak. Začnu s tím co mi vadí nejvíce a postupně se propracuji dolů.

1. Business model
Ano musel sem s tím začít. Nevím jak je to z ekonomického hlediska, ale z čistě subjektivního pohledu se mi business model opravdu nelíbí. Nemám problém si za hru zaplatit (ostatně jsem do inf1 nasypal řádově tisíce korun vzhledem k tomu že jsem si většinu času platil zlato nebo alespoň stříbro) ale v tomto případě nehodlám do hry dát ani korunu navíc. Chápu že vývoj hry není levná věc, ale ten model kompletně zabil i to málo co zbylo z původního infinita. Ostatně když se podíváme zpět tak většina lidí si na inifinitu minimálně stříbro platila. Co bych osobně bral jako super možnost spíš než kupovat balíčky (inženýr atd.) kupovat spíš jednotlivé funkce. Koncept "Za peníze cokoliv" bych osobně nebral vůbec, degraduje to hru na úroveň D-čkových browserovek které všichni tak dobře známe které tento model tlačí. Podobný koncept jako měla jednička (výhody které ale nejsou nezbytně nutné pro alespoň šanci na vítězství nebo umístění) byl lepší. Dokonce si myslím že by většině lidí nevadilo si třeba 20-30 Kč ještě připlatit. Stále lepší než toto.

2. Mechanika měst
Pominu-li to že města nemohou bojovat (což mi vadí od začátku, ale to bych se již opakoval) mají města i několik dalších nedostatků. Všiml jsem si tlačítka "Přesunout město" (nezkoušel jsem jej použít) což opět evokuje vzpomínky na již zmíněné D-čkové hry kterých je plný internet. Nejen že tato možnost nedává logický smysl, ona i nabízí další způsob jak pomocí peněz ovlivnit bitvu (jak říkám, funkci jsem netestoval). Klik, přesunu město třeba za nepřátelskou armádu, vyjedu, bum výhoda.

3. Boje a jednotky
Boje jsou vizuálně moc hezké, to nepopírám. Nicméně unifikace jednotek se mi vážně nelíbí. 4 typy poškození, styl kámen-nůžky-papír akorát pro 4 věci namísto 3. Z toho co jsem viděl je stále zachovaná i unifikace dostřelu atd., což mi vadí jelikož to dost limituje taktizování v bojích. Jednička mi v tomhle přijde opět lepší, vzhledem k tomu že každá jednotka tam byla dobrá na něco konkrétního.

4. Příběh
Příběh je sice fajn, ale působí poněkud nedodělaně a děravě. Pominu-li nedostatky jako unisprache (jedna z tutoriálových misí je pořád anglicky i když je to CZ verze hry), to se předpokládám opraví. Spíš mi nějak chybí návaznost mezi misemi tak jako to bylo v jedničce. Takhle musím splnit misi řekněme na sklady, i když bych raději dělal nějakou misi za tím. Není to sice taková markantní záležitost jako předchozí body, ale i tak bych uvítal spíš výběr misí ve stylu jedničky. Trochu rozvinout příběh (mise se zmutovanými krysami z původního inf třeba neměla chybu) by rozhodně na škodu nebylo.

5. Design budov
Design budov je po grafické stránce určitě fajn, nicméně trochu to kazí vžití do příběhu hry. Praktický příklad: Od začátku je velitelství vzhledově  na úrovni nějakého vysoce rozvinutého města. V příběhu se ale baví o stanech a jídle z konzerv. Krapet to nesedí. Je mi jasné že více designů pro různé stavy budov je graficky náročná práce, ale určitě by to hned zlepšilo celkový dojem. U produkčních budov by to stačilo třeba co 10 levelů, u velitelství spíš co 2 levely? Podobně jako se vyvíjí vzhled herní plochy města samotného. Příklad elektrárna. Když pominu to že by (IMO) bylo lepší kdyby transformátor nebyl potřeba, nebo byl spíš v obráceném poměru (4 trafa na elektrárnu, zásadně zmenšit tak na 2x2). Level 1-9 by mohl být řekněme nějaký stan s dieselovým agregátem. 10-19ka třeba improvizovaná tepelná elektrárna, 20-29 nějaká moderní verze předchozího, 30-39 to co je teď (atomová?) a 40+ nějaká futuristická záležitost allá transformátor.

6. Nesmyslnosti
Nakonec tu máme několik drobností nad kterými se člověk pozastaví že trochu nedávají smysl. Není to nic markantního, ale stejně to uvedu. Začnu u měny. Z ekonomického hlediska, když pumpujeme do oběhu více měny dojde k inflaci a tím pádem k pádu hodnoty měny. Další věcí je přemístění budovy. Pokud zrovna budovy nejstou stavěny jako mobilní (nevšiml jsem si že by měly pásy nebo něco na ten způsob) nedává přemístění moc smysl. Bral bych spíš kdyby se daly přemístit za cenu svého současného levelu či jiný zlomek hodnoty budovy, s tím že by to byla normální stavba (muselo by se počkat). Dává to větší smysl, přeci jenom přesunout barák sice jde, ale pořád je zapotřebí vybudovat nové základy atd. - to prostě něco stojí a převést ty původní by asi vážně nešlo.

7. Fórum
Tohle je spíše detail, a možná je něco špatně na mé straně ale nebylo by možné aby se při psaní příspěvku dalo používat editovacích tlačítek jako tučný text, velikosti atd? Ručně psát ty BBCode znaky fakt nehodlám.

No to jest vše. Z příspěvku je asi patrné určité zklamání, já to nepopírám. Od doby co jsem testnul betu mi bylo jasné že staré dobré časy původního infinita jsou prostě pryč, ale doufal jsem alespoň v částečnou náhradu. Bohužel z toho co jsem zatím mohl vidět to vypadá že už si podobnou hru nezahraji. Chvíli tu ještě asi  vydržím, ale nehodlám do toho investovat peníze, a ani se nějak jinak aktivně participovat v dění na světech. Vývojáři, prosím neberte to jako útok na hru samotnou, spíš to berte jako můj subjektivní dojem toho co by mohlo být řešeno lépe. Nemám problém s tím dodávat další feedback, spíš záleží na tom zda o něj bude zájem či nikoliv.

Díky za pozornost.

Re: Shrnutí dojmů

ad AtlantisCZ

1, Tady musím trochu souhlasit, hra se stala paytowin.
Chce-li někdo opravdu hrát dobře, 3 města jsou naprostou nezbytností. Stejně tak generál kvůli zoomu a zobrazení globalu (a sdílení jednotek). Inženýr je ješte podstatnější než generál a to z důvodu poloviční doby stavby budov, nemuvě o přestavení budov. Starosta.. No, ten se dá nahnat jinde, farmami apod., ale pořád je sakra rozdíl težit 1100 berilia, nebo 1700 berilia, Když i produkce 2500 berilia ( s pevnostmi a doly) je později málo
Na inf1 sem obdivoval systém, že silver/gold znamenal pouhé ulehčení práce a snížení času co by u toho človek jinak musel strávit. Všechno se tam dalo dohnat, když u toho člověk seděl, A právě proto, se infinitum stalo první hrou, do které jsem kdy vrazil peníze, a rovněž dost slušné množství ( mimo jiných faktů, jako že se jedná o opravdu skvělou hru o několik řádu než vše ostatní co znám, a bral jsem to také jako podporu této hryú
Ale aktuální systém je nastaven tak, že kdo si něco zaplatí, tak má výhody, a nemalé.
Nemluvě o brutal extrému jménem dokupování surek za mince, zvlášt v kombinaci s urychlováním (viz. beta, kde jsem s pomocí 15-20k mincí behěm 10 dní dobyl a vlastnil všechny pevnosti GSA, nebo jourin a sam na international jedna)
Je to dobrá funkce, když se jeden zasekne a potřebuje se pohnout, ale chce to rozhodně minimálně omezit na 5x na den/město jak je v popisku napsáno

2, Přesouvat města považuji za dobrou věc, ale uvedené argumenty jsou pravdivé. Chce to za prvé omezit přesouvání, dát tam nějaký interval. uvedených nefunčních 45 dní je moc. stačilo by i 1-3 dny...
A také zavést ,,relaxační fázi´´ po přesunutí města (například 12 hodin) kdy se z města nedá vyjet jednotkami (letecky ano), právě aby se nezneužívaly přesuny k rychlým napadením.

3, tady s aktuálním systémem souhlasím. inf1 bylo komplikovanější, pro určitou skupinku do které patřím rozhodně potenciálně zajímavější z hlediska strategie, ale pro main-stream a větší počet hráčů nepoužitelné, protože se v něm většina nedokáže ani zorientovat a pochopit, natož s ním pracovat.

4, mise mají díry, hlavně v tom že jich je málo, viz. mé reporty z bety ( + připoměl bych vlákno fora ,,návrh´´, ve kterém s richeliem rozebíráme možnosti misí)

5, Pochopitelně, změna designu by byla hezčí ( a také ve měste přehlednější co je co za lvl).
Pokud se nepletu, tak to plánujete, akorát je zatím třeba vyřešit podstanější problémy

6, noo... tady nevím. tenhle bod mi přijde trochu bez smyslu. Vážně mne nikdy nenapadlo uvyžovat o nečem jako je inflace, nebo že město ,,nejde´´ přesunout :-) Je to hra.
Navíc bez přesunu měst se to nedá hrát, protože je potřeba upravovat s rostoucím městem


Obě verze inf měli něco do sebe, obě měli mouchy, obě se mi líbí... Holt nikdy nic není dokonalé, ale s tím bussines model by se tu mělo asi něco změnit

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

3 (edited by Atlantiscze 2015-04-22 22:49:49)

Re: Shrnutí dojmů

Dodatek.

Dnes jsem si zase krásně zkazil náladu objevením další totálně nepochopitelné a nesmyslné věci. Proč u všech satanů neumí tréninkové jednotky různého druhu (např. auta a tanky) jet paralerně? Je to nesmysl. Postavím si snad dvě budovy tak chci ty dvě budovy taky využít. Výroba aut snad jede v jedné budově, tanků v druhé, neměly by se vzájemně ovlivňovat dokud bude dost surovin. Takhle mi město defakto může jet jen na 20% kapacity když budu mít továrny na všechny typy jednotek. To je s prominutím blbost.

//EDIT: Dodatek 2.

Dále evidentně neexistuje obdoba AIR klienta z jedničky. Hrát přes prohlížeč je fajn ale preferuju spíš přímo klienta.

Re: Shrnutí dojmů

Jo, to se řešilo už od začátku, že je to dost nelogické :-) Ale přestože bych asi taky byl pro, aby jeli výroby paralelně, objektivně musím poznamenat, že je je později problém udržet konstantní produkci jedné továrny s příjmy :-)
Kdybych vzal mou situaci ke konci EuropeCzech1, kde jsem měl na tanky/lodě/auta 2 továrny lvl50, na mechy 1x lvl50 a na veže lvl50. (kdy navíc ješte s generálem beželi 2x rychleji než těd) Tak bych měl při full činnosti náklady 7 920 000 oceli za hodinu big_smile A sklady jsem měl nějakých 11M a příjem ze slévárny 360k/h... :-) takže bych neustál ani hodku a půl :-)

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Shrnutí dojmů

Shrnutí dojmů světu 3, až na drobné změny v grafice, jiný tutoriál, vícejazyčný chat je to stejné, jak svět 1.

Co mi vadí,
1.Je to pomalé, něž se načte global mapa, při přetahování myší po mapě, má zobrazení farem, GSA sekundu zpoždění a když člověk rychle přetahuje mapu, farmy se ani nezobrazí.. V starém Infinitu  byl instalační grafický balíček, tady by to také chtělo něco podobného, aby hra byla rychlejší, myslím, že internet pomalý za tak nemam, na filmy fullHD se můžu online dívat bez problému...

2.Co se týče produkce berylia, pro hráče, co nejsou v ali s hodně pevnostma, nehoní se po mapě po beryliových farmách, neplatí za starostu, tak ta produkce dolů je opravdu hodně slabá, nevyplatí se ani kupovat

si inženýra, jelikož fronta stejně stojí na beryliu.

3.Co se týče betonárek, vzhledem k slabé produkci se nevyplatí je ani stavět, stejně tak ani moc ocelárny.

4 Jak pozoruji, aliance jsou rozházené, po celé mapě kolem pevností, to má ovšem nevýhodu v tom, že si hráči nemohou posílat suroviny mezi sebou vzhledem k velké vzdálenosti.

5.Věže nejdou přesouvat letecky, tak boje o pevnosti postrádají smysl, jelikož i když aliance pevnost dobije, nemůže ji udržet..

6 limit arm, to považuji za tragické, při 2 továrnách level 50 s generálem je jednotka obnovená za 12 hodin, pokud má člověk velké sklady a zabrané farmy. bylo by dobré zrušit limit krytů, nebo přidat další levely budov. tím by si přišli na své i hráči, které baví budovat arm.

7. Co se týče placení měst, nepovažuji to za dobré, daleko lepší to bylo dřív, když stačilo město dobít, stejně tak kupování surovin a starostu...

8. co se týče 3 měst, s tím souvisí i problém, když se hráč musí starat o farmy pro 3 města, to žere strašně moc času.


Přeji hezký den

Re: Shrnutí dojmů

Další věc.

Při rušení fronty budov mizí suroviny, ted jsem předělával frontu, 1K berylia, které jsem šetřil na další level velitelství v zmizelo. Když takhle hráč bude od první budovy rušit, u  které na 0,1s  začne stavba a tak si vyprázdní sklady.

další nepodstatná věc, je že v chatu nefunguje kolečko myši.

Re: Shrnutí dojmů

Nazdar píšem, aby ste si nemysleli, že to nečítame. Často v takýchto reportoch nájdeme inšpiráciu na zamyslenie a niekedy to zamyslenie napr. aj vedie k budúcej úprave určitej mechaniky. Čo sa ale týka hlásenia chýb, tie prosím hláste výhradne sem:

https://infinitumgame.zendesk.com/hc/cs … ADm-chybu-

díky wink

Re: Shrnutí dojmů

Chtěl bych k tomhle poznamenat:
1) parelelní výroba by asi opravdu nebyla od věci (ideálně s možností vypnout a zapnout) wink Když chcete s továrnou lvl10 vyrobit 4k tanků, tak vás opravdu hodně prudí že u toho nemůže jet továrna na ridery lvl 10 ... opravdu to je vopruz a podle mně to začínajícímu hráči který nevý jak to tu bude za měsíc vypadat může připadat jako děsná nuda (ideální je level 20- 35 aby se dal dobře splnit ten generálův úkol mimochodem)
2) Jsem rád že jste z infinutum1 (které bylo sice zajímavé, ale v některých ohledech se to dalo až moc přehánět) udělali tuhle hru... Sice i mně chybý možnost šikanovat ostatní tak fatálním způsobem jako to šlo v inf1, ale opravdu oceňuji že se vám pomohlo herná principy takhle vyvážit ... jen snad vyladit sílu GSA, aby její reakce odpovídali síle akcí hráčů např formou výsadků posil, aby hráči které bavý budovat arm neměli pocit, že jim jsou garáže příliš těsné a že chtějí nepřítele přefarmit a zaútočit s přesilou 100 000:1 big_smile
3) Co se týče městské produkce ocele, berilia a betonu, tak chci vyjádřit naprostou spokojenost wink Možná ještě beriliovejch farem by mohlo bejt po mapě míň big_smile Třeba 1 za každej 10. lvl hráčem postavenýho beriliovýho dolu big_smile

Re: Shrnutí dojmů

Vážení vývojáři. Vaše hra po všech těch inovacích stojí za tuhý výkal. Od včera vím, že se hra stále seká, ačkoliv se chlubíte že už ne. Odedneška vím, že GSA mechy a dokonce i tanky, utečou mým autům. Za tohle jste zdražili ?!!! Styďte se !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: Shrnutí dojmů

Tak bohužel musím říct, že nové infinitum je čím dál tím větší zklamání. Jedna věc se musí uznat, ještě jsem neviděl hru, která se od mírného usnadnění pro platící hráče k absolutnímu pay to win dopracovala tak rychle. Pamatuju, jak se při zavádění nového infinita tvůrci chlubili, že to nebude pay to win, že peníze vám to jen usnadní a pro vítězství budete muset hlavně bojovat. Ano, to musíme , ale co je to za boj, když nepřítel má dvojnásobnou armádu a ještě jí má díky více městům třikrát?
V samotných bitvách je taky problém a to s naprosto strašnou odezvou. Než si armáda konečně uvědomí, že má někam jet, tak už potřebuju aby jela na druhou stranu a aby to nebylo málo, tak tam čas odčasu jede i bez rozkazu. V boji s hráči by to takový problém nebyl, pravděpodobně na tom budou stejně, ale GSA tenhle problém nemá a když potřebujete pronásledovat jejich tank, tak je to vážně na zabití.
Jak bylo zmíněno v prvním příspěvku, zobrazení jen 4 úkolů není zrovna ideální. I když v původním infinitu to zas dosahovalo druhého extrému, kdy už se v té hromadě úkolů nikdo nevyznal big_smile
Taky mi tu trochu chybí útok na města, i když to celkem chápu. Hodně hráčů kvůli zničeným městům končilo, což není pro hru zrovna ideální. Ale tímhle se zas pro změnu dostáváme k farmářské hře. Samozřejmě stále můžete útočit na jednotky hráče, ale pokud nevyjede z města, máte smůlu, takže jezdi na systémové tábory, plať a buď rád. Tohle mi strašně připomíná jednou německou hru, která už všechny se** big_smile

Re: Shrnutí dojmů

Infinitum hraju s menšíma přestávkama už od roku 2012 a z toho většinově zlatý nebo stříbrný. Musím říct, že současná verze mně naplňuje asi nejméně ze všech. Totálně se vytratilo kouzlo téhle hry. Člověk musel u hry přemýšlet (hlídat si spokojenost, kolik měst zvládnu, co opravit nejdříve atd.). Taky mi v této verzi chybí epické bitvy Čechy vs. Morava a i po grafické stránce mi přišlo předchozí infko hezčí, sympatičtější. Beta nového Infinita mě nadchla, ale pak jsem něják zjistil, že ani nevím proč to hraju. Prostě mi současný cíl hry nepřirostl k srdci. Malé/menší aliance už nemají šanci dobýt pevnost, natož jí udržet, což v minulém Infinitu šlo...
Nevím...Ddojedu čtyřku, pak si asi dám delší pauzu a pak uvidím... smile

Infinitum player since 2012
SNA leader: CZ2, CZ3, CZ4, CZ5, CZ8, CZ9, CZ10, EU Beta,
Zlatá Morava: CZ3

Re: Shrnutí dojmů

Dobrý den/večer všem a nazdar starým známým. No po x letech jsem kouknul a zase na x let zmizím big_smile až na nedostatky menšího rozčílení jsem byl spokojen od bety po server CZ4 ... pak už to jde bohužel z kopce, ale asi jenom pro mě, jo hold hard core válčení o města / likvidace aliancí byla prostě aspoň vřava tady po 2 hodinách nejsem vůbec ničím uchycen.

Mimo kritiku bohužel nemohu nic dodat, protože jsem hru opravdu testl jen 2 slabé hodinky. Možná se najde něco dobrého ale asi ne pro pařany, kteří dokázali tahat i 2-3 noci armády, aby prostě bylo splněno to co od hry člověk očekával = vítězství nad dalším trotlem jako jsem já. Umělá inteligence a primitivní pevnosti nocoment. Zdarec mazec Saxana tongue

13 (edited by Vlnik 2015-08-17 09:37:40)

Re: Shrnutí dojmů

Tak abych nezakládal další téma. Po delším čase ve hře musím doplnit: Funkce pronásledování je naprosto, ale naprosto debilní. Pomalejší jednotka úspěšně ujíždí rychlejší. Autům utíkají nejen mechy, ale i tanky a prý i turrety. Pronásledující jednotka se často vydává úplně nesmyslným směrem, pokud možno přesně opačným než jednotka pronásledovaná, čímž se úspěšně dostává do dostřelu kdečeho. Jednotky kolikrát stojí celou věčnost na místě a pak zázrakem přeletí půl obrazovky, takže manuální pronásledování je teprve k ničemu.
Jinak je naprosto nepochopitelné chování GSA, je jednak nesmyslné, jednak ani úplně nesouhlasí s wiki. Jednotky GSA se zřejmě podle nálady kryjí navzájem a nebo taky ne. Na turrety automaticky neútočí ani náhodou (jak je uvedeno na wiki), spíše naopak před nimi ve většině případů utíkají (platí zejména pro mechy). Dokonce i červené jednotky, které normálně útočí úplně na všechno, si občas řeknou, že zrovna na tenhle boj prostě se*** a statečně odcestují někam do háje. Výběr jednotky napadené táborem je zřejmě zcela náhodný a aby v tom nebyl moc malý bordel, tak je čas od času střídá.

Myslím, že boj je hlavní, vlastně asi jedinou podstatnou složkou hry, pokud nefunguje správně, pak je celá hra k ničemu.


Ještě dodatek k neútočení na města: Jak jsem psal, chápu, že kvůli tomu odcházeli hráči, byl jsem toho sám svědkem, ale zase ta válka alespoň měla význam. V současnosti se u velkých aliancí maximálně můžete pokusit krást pevnosti a tím možnosti boje s hráčem končí, zbývají vyložené sviňárny jako opouštění farem a likvidace převážených turretů. To je furt u těch relativně dobrých aliancí. A pak jsou tu vyloženě malé party děcek a idiotů, které se akorát rozhodli ostatní s*át a neuděláte s nimi nic, protože prostě nemáte jak. Navíc když mohla města být napadena, mohla také sama útočit a chránit tak i přilehlé pevnosti, nyní i farmy. Současná obrana jen pomocí turretů je zcela nedostačující. Všichni víme, že sice mají vysokou odolnost, ale zas tak moc toho nezničí. Pokud tam hned nepošlete další jednotky, tak prohrajete nebo budete mít takové ztráty, že vám je pevnost/farma v životě nemůže vrátit a jejich obrana tak postrádá význam (taky jí skoro nikdo pořádně nemá). Tohle je vážně nešťastně řešené.

Re: Shrnutí dojmů

Tak mě dneska přepadla nostalgie a opět po dvou a půl letech jsem se tu přihlásil - zavzpomínat na staré časy, nekonečné války s TNT a tahání jednotek po nocích. smile Dost mě mrzí, že poslední post na fóru je skoro půl roku starý. Pamatuji si na starém fóru daleko aktivnější komunitu. Škoda že umřela. No nic, tak za pár let zase naviděnou. smile

Infinitum player since 2012
SNA leader: CZ2, CZ3, CZ4, CZ5, CZ8, CZ9, CZ10, EU Beta,
Zlatá Morava: CZ3

Re: Shrnutí dojmů

Unlike some diehard “PC or nothing” enthusiasts, I don’t harbor any innate hatred toward consoles. Heck, my earliest gaming memory is of playing Super Mario Bros. until midnight, after my dad came home with a Nintendo tucked under his arm when I was five. I enjoyed the Xbox 360 so much that I burned through five of them. 6 reasons why I love being a PC gamer - 2019

Re: Shrnutí dojmů

Сусл169.2комбPERFГварappeLarsNighакадMichклейЧванSorg0846TescTescпредXVIIРоссГубетрещRobe
DineНалдBettСодеPeteПотеCordТублФормFromКанкAngeЛеонАсмоXIIIКуреAlbeНартсодеTsuiBianBeec
СтроКудрправBuntParfJeweПариCotoАтмоБродMickTimeHammSancГолиFallBalfМилеGeorКучеMIDIПраб
чувсFlowсертDimaSweeкнигSela1277PALISelaRichSpliPaliWoolвузоOrnaБартAndrPierКалиистоHarl
MagdГрецTaylMartКукаСокоSeymзакаИванZonediam3110ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneчистZoneZone
Zone3101ГрибZoneZoneZoneГусеСтепмесяверхAiraLiebDAXX3274FilzJinn7861рабоРосслитеМихаизда
AVTOCherCAREHeldгельCounpolyHellInteнастпирамашисинтCambWindFordElegHivoDaewсертFrisВарг
РощиЛитРЛитРУстиЛитРAgatРомаЛитРXVIIСаркЛебеBernКукуАбраHenrXVIIучасИллюпроуТроиXVIIDiss
НассТейлДивеМихаJacqThisвопрлучеWindПараАвдеТихоШабаUSSRвозрхудоКутязанииздаDisnИванRuss
МалиПушкдеятГоттSympРезнБоромесямесямесяВысоTanzGretНессБлейдетяTeacФилиКрутавтодороХарч
tuchkasXVIIВенг