Topic: Kapacita jednotek

Ahoj.
Rád bych začal tím že podle mně by ničemu neuškodilo, kdyby se maximální množství jednotek vydělilo tisícem... Ale je mi jasný že by se tolik nestalo ani kdyby se tisíckár zvětšil, takže vlastně jsem takhle celkem i spokojenej, zlatá střední cesta mi vyhovuje :D

Na druhou stranu ale nechápu proč je mechů tak zatraceně málo. Jestli jsem to správně pochopil, tak jeden mech = 20 riderů (jako v útoku a v obraně, rozdílnost ostatních parametrů mi přijde v rovnováze)
Takže by mě zajímalo proč je na jedno město maxumum aut 1,5M a mechů 30k, kdž silou 30k mechů odpovícá 600k riderů což není ani polovina... To nestačí že mají o tolik vyšší výrobní a přepravní náklady? Čím sou o tolik lepší že jich nemůže bát víc? Při množství jaké je teď se je skoro nevyplatí stavět...

Budu rád když mi logiku tohohle uspořádání aspoň někdo vysvětlí ;)

Závěrem bych znovu zopakoval že podle mně by bylo lepší snížit max počet ostatních jednotek, aby se srovnali silou s 30k mechy ;) Ale nevadilo by mi to ani opačně, hlavně prosím vás nedávejte víc aut, těch je už až moc :D

Re: Kapacita jednotek

Ahoj,
aktuální stav je ve hře je dosti nevypovídající :-). Musíš si ještě měsíc dva počkat, než budou mít hráči všechny jednotky a ve větších číslech.
a omezit jednotky děleno tisícem, je zcela mimo big_smile
vždyť na max. máš 150k tanků. to bys pak měl je 150 tanků :-)
A víc jich by bylo taky problematické, protože pak bys naprosto nestíhal dotvářet. zvlášt těd po zpomalení továren (továrna na tanky lvl50 dává 3600 tanků/h)

Každá jednotka má svůj význam a své použití. Když o tom uvažuješ, musíš uvažovat spíše o situacích, kdy bude mít většina hráčů všech 5 jednotek na max. stavů a s vysokým velitelem

Mech, je neskutečně zabijácká jednotka. sice je jich poměrově méně než ostatních, ale mají nezastoupitelnou roli v dostřelu. a to jak v statickém, tak dynamickém boji.
V statickém případě, máš pak před mechy další řady jednotek,  a navíc jsou mechy zakopané. takže jejich dostřel 8 polí, způsobí nepřátelům obrovskou paseku než se jim jejich jednotky vůbec dostanou na dostřel mechů
V pohybu, je to druhá nejrychlejší jednotka a pokud nemá protivník auta, tak jsi teoreticky s jednou jednotkou mechů zničit celou armádu tanků a lodí bez jediné ztráty (pokud umíš hoodně dobře tahat jednotky, a hra se nebude sekat a blbnout jako teď :-) )

Zodpověděl jsem otázku?

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Kapacita jednotek

Ani moc ne big_smile
Když se potkají dvě maximálně velké jednotky, tak je úplně jedno jedno jestli jich je několikrát víc nebo míň, výsledek bude stejný big_smile Jediné co, tak by se museli zrychlit nebo zpomalit továrny wink
A za druhé je myšlenka že by protivník neměl auta celkem humorná (ikdyž já osobně teď tada trpím právě tímhle nedostatkem big_smile ) ale běžně by se to dít nemělo a prostě mě udivuje že když budu mít jednotky mechů ze dvou měst, proti jedný jednotce aut, tak jeda z nich bude 2.5x víc dostávat a druhá 2.5x míň nakládat, takže z jednoduchého výpočtu vyplývá, že přijdu o obě armády a nepřítel neutrpí o moc větší než poloviční škody a oprava ho stojí jen 1.25x na stejnou účinost.
Jako chápu, že když jde o velkou bitu, ta se to nějak stratí, protože dominantní silou střetu jsou auta s podporou tanků, ale když se budu chtít jen tak projít po okolí a někdo mě přepadne, tak bude stejně záležet jen na tom kolik s těmi mechy pošlu aut a když se mi zrovna nebude aut dostávat, tak nexistuje jiný způsob jak to řešit, protože ani mechy ze tři měst prostě nemají šanci proti jedný jednotce aut big_smile Přijde mi to podobně nesmyslný jako že nejde zároveň produkce ve víc továrnách, protože až jednoho krásnýho dne vyklikám všechno na lvl50, tak bych to neuživil big_smile Spousta hráčů nehrála inf jedna a i inf2 hraje třeba poprvý a tak nějak si chtějí zablbnout už předtím než vyklikají všechno na 50 a naplní všechny kapacity big_smile
Samozřejmě ke změně by stejně nedošlo hned, takže se budu mít možnost přesvědčit na vlastní kůži, jestli jsou mechy natolik devastující, že je musí auta tolikrát převíšit, nebo jestli je to jenom tím, že strategie hráčů v téhle hře je přefarmit nepřítele a pak na něj poslat 10x větší koláč jednotek

Re: Kapacita jednotek

Pořád se zaobýváš situací, kdy se někde potulujou samostatné jednotky mechů a proti nim vyrazí auta.
ANO, v takovém případě mechy dostanou na frak a je to tak správně.
To je vlastně jeden ze dvou důvodů, proč tu auta jsou :-) Na mechy, a na rychlé přesuny/přepadávání výsadků/zabírání farem.
Ve větších bitvách jsou spíše ke škodě než užitku.
Jednak jsou strašně slabounké a padaj jak mouchy, takže jsou to jen krátké obětní beránci. A navíc maj malý dostřel, takže víc jak jedna řada přímo u nepřátele se neškrtne. a zbytek v zádu akorát blokuje cestu potřebnějším jednotkám :-)

A s mechy se ,,neprocházíš po okolí´´ :-). a když už, tak s nimi pošleš spíše tanky než auta na ochranu

A ano, neparalelní fronta je nelogická, ale tak tak to uživím jen těd big_smile na lvl50 kterékoliv továrny se za celou hru nedostanu do stavu, kdybych udržel nepřetržitou produkci :-). maximálně ji s farmama a velkýma skladama udržet dostatečně dlouho než se mi daná jednotka obnoví :-)

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

5 (edited by Kahan 2015-05-05 00:02:56)

Re: Kapacita jednotek

Tak jako že to neuživíš :D Já bych ještě minulý týden hravě uživil paralelní výrobu aut i vznášedel najednou :D JAko netvrdím že dlouhodobě, ale dost na to abych naplnil kapacitu ... a nemohl jsem proto že za dva měsíce už by něco nakového nejspíš nešlo? Samozřejmě byla by prasárna kdyby to šlo a já si suroviny kupoval, to bych asi drtil ostatní podstatně efektivněji, než když to nejde ;)
A neřeším případ skupina mechů proti skupině aut, tam je to jasný, řeším to že ani dvě skupiny mechů proti skupině aut nemají šanci na rovnocený boj... Jako ve velkých bytvách je mi to jasný, ale ne každej je zvědavej na to aby lezl do zadku jinejm hráčům a podporoval dělení světa na dva superbloky který sváděj zbytečný impozantní bitvy :D

Re: Kapacita jednotek

Musím se Vám v mísit do diskuze už jen z toho důvodu, že nikdo snad není tak psychicky labilní, aby posílal mechy bez doprovodu jiných jednotek. Nepočítám poslat pár mechů na provokace a ničení zakopaných tanků na farmách. Ale vidět někde kráčet skupinku nebo dvě skupinky mechů po 30k by si snad nenechal ujít nikdo a hned by tam měl výsadek na obklíčení a zašlapání mechů big_smile Nejsou to frontové jednotky jejich taktické použití je být někde vzadu a kropit nepřátelské jednotky zatímco tanky v přední linii brání nepříteli postoupit. (Berte je jako horší náhradu za těžkého mecha co se týče palebné síly a artilerie co se týče dostřelu a odolnosti). Takto to funguje hlavně při těch malých bitvách, tam se vyhrává jedině počtem a taktikou. V těch megaválkách supervelmocí je to už jenom počtem, s tím, že kdo má jasně navrh útočí druhý se snaží zakopat big_smile Navíc bitvu 3x30k mechů vz 1x1.5M aut může dopadnout různě, záleží na taktice a druhu jednotek. Ale auta jsou právě primárně určena na ničení mechů jinak jsou to futerkanon jednotky, proti ničemu jinému bych je nepouštěl snad kromě jiných aut nejlépe zkušenostně o 40 lvl dole a s dobrou účinností big_smile

Re: Kapacita jednotek

черт95(проBettLotoAlbeMerzЛазаНовиDolbКругSeatTescОтечзаруStouLeviКороLXXIJingдворМарк
LouiFranкрышАртиAtlaNiveЕршоExpeискуДетсDoctКоржRobeпоясProsShamSaltPalePaleCamaJohnXVII
AhavCleaDaniапреLouiВасиPushпьянИпатfadeNefeSympXVIIXVIIPachErneПервPringunmavidUNDEИллю
FearКартАлекThatFreeMartИсакComiпереBurdSwarврагLarrменягубеДибиdiamZoneменяZoneземлRond
ZonediamразгZoneSemePokeкресиллючитаHansБаркГалиЗатоЛьвоФедосборархиMargВелеМотоACTIPetz
MartFrogпоэзПапеJameпровобжистр4проднитездраTekandasLilyВороDumbBookприсУварHM06OlmeGigl
РН22AlpiКоваКутуthreChloMILAMosqцепорабочелоязыкигруСтреJewePhilчернуведGoldSupeгрампеча
ЛитРЛитРLukiTerrAgatСокоФатхWindТеплОтечДетсчитаTheoАркрНалкдругМещеЖаритеатавтоStilКрас
МароГвозPowdCarsпрослучшассоТопоАкулКасьДьяклагечитанемедетяМартHollГоляСитнTerrЛукнФедо
TheoSamuМаурШатиКузнФедипродпродпродпродFastPatrмыслАтмоCathМакаСевеГусеТопоJedeплесwant
tuchkasЦветQuee

Re: Kapacita jednotek

Dell laptop service center in Delhi High quality Dell out of Warranty Laptop repair, removal of virus, screen removal, wireless network set up, battery removal, motherboard replacement to several others are offered at budget friendly price. Expert technicians and professionals are here to fix up any Dell Laptop meant for business or personal usage with ease. We are here to offer necessary aid with Dell Laptop service centre in Delhi. +91-7217871051   https://www.bssystemsolutions.com/dell-service-center