Topic: Pevnosti, boje

Ahoj, mám jen pár komentářů.
Co se týče bojů o pevnosti, je to stále o ničem, chtělo by to, aby byla možnost pevnost udržet, tj mít možnost přesouvat letecky věže.
Co se týče větších bojů na mapě, hlavní brzdou je nedostatek paliva, produkce rafinérii je malá, farmy dávají málo, většina pevností nedává také skoro nic. Nikdo nebude letecky posílat armádu, aby zničil 10-20 expujících jednotek nepřítele a byl nasuchu s palivem, které může potřebovat na něco důležitějšího...
Co se týče množství paliva, co dávají pevnosti, je to naprosto nevyrovnané,  většina pevností dává cirka 2K-200K, taková Moskva dává 3M. Chtělo vy to nějak upravit stylem , aby pevnosti dávaly třeba 500K-3M.
Také zvýšit produkci rafinérií a farem.

Re: Pevnosti, boje

Taky se vám stává při boji, že pohled na mapu neodpovídá realitě??? Útočím na jednotku GSA. Měla by být dávno zničená, ale vidím že má 1 nebo 2 kusy a stále střílí na mojí jednotku, která nereaguje na mé povely  a stojí na místě. A to trvá třeba minutu... Pak blik a moje jednotka je úplně jinde a už bojuje s jiným nepřítelem. A na mapě stále zůstavá několik zamrzlých už davno mrtvých jednotek. Takže boj okolo kempu GSA se mění v nepopsatelný chaos ??? Internet mám rychlý a PC nové. Občas se to nedá hrát...

Re: Pevnosti, boje

Bohaty wrote:

Ahoj, mám jen pár komentářů.
Co se týče bojů o pevnosti, je to stále o ničem, chtělo by to, aby byla možnost pevnost udržet, tj mít možnost přesouvat letecky věže.
Co se týče větších bojů na mapě, hlavní brzdou je nedostatek paliva, produkce rafinérii je malá, farmy dávají málo, většina pevností nedává také skoro nic. Nikdo nebude letecky posílat armádu, aby zničil 10-20 expujících jednotek nepřítele a byl nasuchu s palivem, které může potřebovat na něco důležitějšího...
Co se týče množství paliva, co dávají pevnosti, je to naprosto nevyrovnané,  většina pevností dává cirka 2K-200K, taková Moskva dává 3M. Chtělo vy to nějak upravit stylem , aby pevnosti dávaly třeba 500K-3M.
Také zvýšit produkci rafinérií a farem.

Nazdar, veze letecky zatial urcite presuvat nepojde. Rafinerie su praveze velmi neatraktivne a casto prazdne, v palive by som fakt problem nevidel. Treba ich proste len tazit a budu spawnovat stale vynosnejsie. Moskva ma v zaklade vela paliva, pretoze nema nic ine + je to obrovske uzemie, takze je to atraktivna pevnost.

Re: Pevnosti, boje

PGeneralGeorge wrote:

Taky se vám stává při boji, že pohled na mapu neodpovídá realitě??? Útočím na jednotku GSA. Měla by být dávno zničená, ale vidím že má 1 nebo 2 kusy a stále střílí na mojí jednotku, která nereaguje na mé povely  a stojí na místě. A to trvá třeba minutu... Pak blik a moje jednotka je úplně jinde a už bojuje s jiným nepřítelem. A na mapě stále zůstavá několik zamrzlých už davno mrtvých jednotek. Takže boj okolo kempu GSA se mění v nepopsatelný chaos ??? Internet mám rychlý a PC nové. Občas se to nedá hrát...

Nazdar, z toho co popisujes ti zamrza flash player v prehliadaci, je dobre nemat pri hrani Infinita pustene ine flash hry, alebo tube, ako youtube a podobne.
Po pricine "mrtvych duchov" GSA jednotek stale patrame, ma to vysoku prioritu, zatial to vyriesi reload klienta, kym to neopravime wink

Re: Pevnosti, boje

Mám vždy spuštěnou pouze hru, nic jiného. A nestává se to často nebo pravidelně. Spíš náhodně. Ta mapa si žije vlastním životem :-). Nějak extrémně mi to nevadí, páč to " zatím " hraji jen tak pro radost...
Teď zrovna píšu z mobilu a je škoda, že nelze v něm hru hrát. To by se to levelilo, kdybych mohl naklikat fronty z mobilu, v době, kdy se na comp nedostanu 😉

Re: Pevnosti, boje

PGeneralGeorge wrote:

Mám vždy spuštěnou pouze hru, nic jiného. A nestává se to často nebo pravidelně. Spíš náhodně. Ta mapa si žije vlastním životem :-). Nějak extrémně mi to nevadí, páč to " zatím " hraji jen tak pro radost...
Teď zrovna píšu z mobilu a je škoda, že nelze v něm hru hrát. To by se to levelilo, kdybych mohl naklikat fronty z mobilu, v době, kdy se na comp nedostanu 😉

Naklikanie fronty je mozne z tabletu s windowsom alebo s androidom, ak si tam nainstalujes adobe flash player wink

Re: Pevnosti, boje

Lujzi jedna otázka spíše technická. Zaplatil jsem si Inženýra na měsíc. Mám koupené 3 města. Myslel jsem si, že budu moci naklikat v každém městě 50 budov do fronty. Ale jde mi naklikat v každém městě jen 10 budov. tak to nechápu, na co jsem si vlastně toho Ing. koupil ???

Re: Pevnosti, boje

PGeneralGeorge wrote:

Lujzi jedna otázka spíše technická. Zaplatil jsem si Inženýra na měsíc. Mám koupené 3 města. Myslel jsem si, že budu moci naklikat v každém městě 50 budov do fronty. Ale jde mi naklikat v každém městě jen 10 budov. tak to nechápu, na co jsem si vlastně toho Ing. koupil ???

Na ktorom svete? Mam podozrenie, ze sa bonus neprejavil bez reloadu, "neopravil" to nahodou reload hry?

Re: Pevnosti, boje

LujzianLutta wrote:
PGeneralGeorge wrote:

Lujzi jedna otázka spíše technická. Zaplatil jsem si Inženýra na měsíc. Mám koupené 3 města. Myslel jsem si, že budu moci naklikat v každém městě 50 budov do fronty. Ale jde mi naklikat v každém městě jen 10 budov. tak to nechápu, na co jsem si vlastně toho Ing. koupil ???

Na ktorom svete? Mam podozrenie, ze sa bonus neprejavil bez reloadu, "neopravil" to nahodou reload hry?


No, mě se inženýr aktivoval normálně i bez reloadu, tak nwm :-)

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Pevnosti, boje

VIII129.3р.17BettVojtStevSusaHarlзавеКолеПайксереTefaВиерпродпракВороTescМаркPremШтюрАлла
ЩербчитаSolaсклаHERDCleoRaffсертШахоСкряPureвойнТретStouBellBihaDovePaleKarlКарлМихаDick
LaboPricBonaтканнапрSunnJackсертСпенblacDaveHerbGameпредAdobчитавидеKINGFeliOsirголоThom
SergPictАндрDreaAlanPhilRobeChar(МИФCaleсереэпохРабиLAPIZoneClifWindСодеHapp02-2ухваRond
ZoneJohaFuxiZonePeteSongLoveUrsuВинокнигГалеСодеChriЗиммPariAllaСказстихБараКорм1941Jona
1279Чертсториллю(МИФГонипокрхороInduручкбежеKronShagClauактеТихоАртиШапоHM-2SN34PoweРосс
РоссMataДекаклейспецLabeАстаБ452EasyотлипредSCRASonyXVIIwwwmвокаклетBrauметаБарзупакХара
WindСтреIntrHearRobeстудЛитРScarДжадTricНТФеHeroпервПавлЧернMiguначаJameБара(преAdobГобе
НевепокоSummджунTaylВелиDiscвозрWillTenzзоопСквоLarrПетрмалыSimsГолоБогаГолуавтоначаPaul
умойШеньМилоФилиMPEGКорнTraiInduInduInduпесеMariBryaАлабXVIIвозрФедередаНекрМихеbonubook
tuchkasЛукутеат