Topic: Platba sms

Proč nejde nákup kreditů formou SMS ? Před spuštěním nového světa to šlo v pohodě.

Díky za info. smile

Re: Platba sms

Zdravím, je tam krátka technická výluka. Rádovo v dňoch bude opäť možné nakupovať iMince pomocou SMS.

Re: Platba sms

Díky za info. Nefunguje to od spuštění světa. Nemám jinou možnost, než prémka kupovat pomocí sms. Takže jsem od začátku světa v nevýhodě, oproti hráčům, co jedou na plný plyn. Je to škoda.  Jak pro mne, tak pro provozovatele hry. smile

Re: Platba sms

Koukám, že problém přetrvává od vzniku světa. Nákup I mincí formou platby SMS nejde. Pak je těžko v této hře čelit hráčům v čele tabulek hry. Hra jako taková pak jen a jen otráví. Takže už klikám jen občas. sad

Re: Platba sms

Krosna wrote:

Koukám, že problém přetrvává od vzniku světa. Nákup I mincí formou platby SMS nejde. Pak je těžko v této hře čelit hráčům v čele tabulek hry. Hra jako taková pak jen a jen otráví. Takže už klikám jen občas. sad

Ahoj, rozumím, SMS určite budú, zistím v akom je to štádiu procesu a dám vedieť wink

Re: Platba sms

Díky za info. smile

Re: Platba sms

Další týden hry v "niveč "a stále nic. Výhodou této online hry je to, že provozovatel hry nechce peníze na provoz. Hraji pár online her přes sedm let, denně a to jen proto, že si můžu přilepšit nákupem posílení platbou formou SMS. Pak mám reálnou šanci stíhat hráče v čele tabulek či žebříčků hry. Hrát to bez posílení ? Poctivě ? Tak to je tady bez šance. To jen otráví a vede to ke "smáznutí" účtu. sad sad

Re: Platba sms

Krosna wrote:

Další týden hry v "niveč "a stále nic. Výhodou této online hry je to, že provozovatel hry nechce peníze na provoz. Hraji pár online her přes sedm let, denně a to jen proto, že si můžu přilepšit nákupem posílení platbou formou SMS. Pak mám reálnou šanci stíhat hráče v čele tabulek či žebříčků hry. Hrát to bez posílení ? Poctivě ? Tak to je tady bez šance. To jen otráví a vede to ke "smáznutí" účtu. sad sad

Tyzden pri vyvoji softwaru ako je tato hra je bohuzial uplne nic. Sms urcite budu, bavili sme sa o tom tento tyzden, a dufam, ze sa to popozene. Mimochodom z penazi z SMS dostaneme tak 50% a druhych 50% ide prevadzkovatelovi SMS sluzby. Ak nas teda chcete podporit, tak su tam dalsie moznosti platby, z ktorych nam nezoberie polovicu prevadzkovatel SMS sluzby wink

Re: Platba sms

Jojo, to chápu a díky, že to řešíte. Ale hrát bez posílení, nemít ani generála, nevidět farmy na mapě, bez inženýra toho moc za den nepostavím, to prostě jen otráví ze hry. Uvidíme. Dočkám času, jako husa klasu. smile

Re: Platba sms

Něco nového ? smile smile

Re: Platba sms

Krosna wrote:

Něco nového ? smile smile

Ahoj, tak už je možné nakúpiť 70 iMincí pomocou SMS wink

12 (edited by MaximusSVK 2015-09-29 18:26:29)

Re: Platba sms

Chcel sem kupit iMince cez SMS a zase nic... 2x sem poslal SMS... nejaka chyba?

Re: Platba sms

Zdravim, a co presne sa stalo, neprisiel ti kod? Alebo pise, ze kod je neplatny?

Re: Platba sms

3x som poslal SMS podľa pokynov a žiadny kód mi neprišiel

Re: Platba sms

A peniaze ti strhlo? Prosim napis presny report sem, co sa stalo:

https://infinitumgame.zendesk.com/hc/cs/requests/new

Diky.

16 (edited by Krosna 2015-10-13 19:55:33)

Re: Platba sms

Tak jsem si dal přes léto pauzu od hraní. Teď v neděli mě ukecal jeden hráč a hraji od začátku další svět. V každém případě je na místě poděkovat vývojářům hry, že se už dají koupit posílení ve hře formou platby SMS a ještě k tomu bez problémů. I když to tedy trvalo a otrávilo mě to ze hry. To proto, že když nemám třeba možnost koupě starosty, generála ...  Pak nemůžu stíhat logicky hrát proti silným hráčům.
Remcat na hru budu v jiném tématu.

V každém případě díky. smile

Re: Platba sms

ahoj kdy bude infinitum pro andrid
díky za info

Re: Platba sms

mikikiry1980 wrote:

ahoj kdy bude infinitum pro andrid
díky za info

ahoj ne, nebude

Re: Platba sms

LujzianLutta wrote:
mikikiry1980 wrote:

ahoj kdy bude infinitum pro andrid
díky za info

ahoj ne, nebude

trading the easy way.
I have no problem trading forex with spread betting.
Introduction to Binary Betting
Profit From Falling Markets With Financial Spread Betting

Re: Platba sms

ушам228.7страCHAPматеOttoAnytWatcПятистудцифрSydnNara`АлеАксюWalkNomaЛактЛемеАйваФролMaev
СыроPeteJeweповеWillПопоКолеТюлихронимевБабиHansКозиBritDaviSlimМедвEdaiвойнАфанElleфаку
вузоBrilтоваПоснврачмужчЩитоВереСодеУрюпMODOгазоELEGElegMeshСодеAltaFrieОтечШишкHenrWest
RiesRomaАделИванAshfSelaKoffмолнSelaFallMichPaliFallСолоСан-sizeПавлАксеFRANMasyобмаMich
XVIIShibМалеМартZoneКороMeanZoneZoneZoneZoneZoneСтал3095ZoneZoneсереZone9003СтояZoneZone
ZoneZoneMileZoneZoneБредклейSett(TW-издеCentStieПроиDisnKjelнитоЧистцыплELITOlmeРоссNSfk
CaprAVTOSTARAcidдавоZealKarmрастсклапредMitsДлинPinnФолоPowe1282BasiDeLoBorkPrelChowЛитР
МанжЛитРЛитРЛитРKareРоссдвижWindИспоPeteХрущтренForeСемеБурссемистенPeteзапоЗахаBonuBang
ClubSergдельМилаDaviRichChanКурбLemmFionБароПеткLuciTrasРадиФормавтоМишиСмирСодеБалаРыжо
NashАлекMicrМороГероблизмеди(TW-(TW-(TW-худоJennRaghRawsWithБудьWillинтетрудМалынемеDian
tuchkasЧереСоде