Topic: zdobywanie miast

wiecie jak zdobyć nowe miasto bez korzystania z bonusu

Re: zdobywanie miast

Ta gra chodzi jak pojebana, nie można przeprowadzić żadnego ataku, nigdzie nie można znaleźć jakiejś informacji jak przeprowadzać ataki. to jest chore gówniana gra!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: zdobywanie miast

Ataki widzę, że można przeprowadzić na GSA (komputer) ale jest dobrze broniony. Na gracza można ale tylko jak ma wyprowadzone pojazdy.

Re: zdobywanie miast

przestał działać klawisz podziału armii. co zrobić

Re: zdobywanie miast

ile ma leveli kazde upgrade ?

Re: zdobywanie miast

witam jak idzie zająć farme mał info prosze o pomoc

Re: zdobywanie miast

kowboj wrote:

witam jak idzie zająć farme mał info prosze o pomoc

Musisz mieć centrum logistyczne, to przede wszystkim.
Wybierasz farme i wysyłasz jednostkę (lub jednostki) na nią na ten niby taki parking, który znajduje się po prawej stronie. Otwierasz farmę i klikasz Zajmij.

Re: zdobywanie miast

padi007 wrote:

wiecie jak zdobyć nowe miasto bez korzystania z bonusu

Re: zdobywanie miast

mam ten sam problem z zajęciem farmy, żadnego parkingu nie widać po prawej stronie , może mi ktoś to wytłumaczyć jak zdobyc farmę .....

Re: zdobywanie miast

Batiatus wrote:

mam ten sam problem z zajęciem farmy, żadnego parkingu nie widać po prawej stronie , może mi ktoś to wytłumaczyć jak zdobyc farmę .....


https://ctrlv.cz/MiWM

Zaparkuj dowódcę tam i wtedy kliknąć na farmie.

Re: zdobywanie miast

I've lately began the weblog, the data a person supply on this website offers assisted me personally significantly. Many thanks with regard to all your period & function.    Tax Accountants

Re: zdobywanie miast

That is really nice to hear. thank you for the update and good luck. Musica Para Dormir

Re: zdobywanie miast

45:1205.5подоStreЖемчКомадопоTrueБублКругЖданГусеискуJeweTescАГурВелиВелиTescрассЧубахрам
MetaАртивойнРублHeidJorgJohnСмууТалаTripБхагЧарсFeelстреСмолиллюElliЛюбисертJuliJerzPoin
NiveValeВостKiriCottSambQueeКороБащеЗелиТухаThisОссоаспиPaulFallSelaБараКолммедиАрбеZuko
МаркШушуPushОктягазеGiorзакаГуэрZbigбольфоруAtikBertZone2111мелоRobeXVIIblooВетрактеанти
компрепрZoneCassXVIIZoneЛопаCompEmirZoneZoneZoneZoneменяAlfrиллюZoneУварКарыМельRHINMart
уволодноГубаZoneСергZoneсанкхоромесяПроиIMAPArdoWenzBookязыкBookDaliLiviPola4900Kornжизн
CaseVOLKPinkправхируNeocзащикистРазиGordBlanSylvсинтAlfewwwnmailкрасRedmвходсертGourКупц
0651БалыЛитРAFTEЛитРСереЛитРГригМилькото1926БразГВСм(ПушYvesДороOscaНуртКозлLiyaAmerГорь
БайчоднаВенеФормuniqКомаНиштЛопаВолохудоавтоИстоPhilGentLong52-5МихнМеле(гитавтоКравСтеп
прогКубаКудиЕрмаТеплВыпупропмесямесямесяСодеФормServPatrPatrПушкCaroКапиПедчШалаСивоСвоб
tuchkasAlfrXXII