Re: Návrh

Berylko zase tak moc  nepotrebujes na vyhru sveta. Pokud ho je nedostatek tak vzdy se da stavet neco jineho A levnejsiho. Budyvy od 40 LVL jsou nechutne drahe financne a casove. Krome vojenskych je lepsi frcet na 30-40 lvl a pak kdyz dojde misto je stejne konec sveta smile Vyroba berylka jinak staci na stavbu budov "normalni" rychlosti + ti jeste zbyde. Takze se da urychlovat kdyz mas dostatek surovin. Ale mam vyzkousene ze vetsina se da zvladnout vlastni vyrobou + farmy ty jsou nepostradatelne. Kdyz  chces rychle stavet  budovy tak mas obsazeny farmy na beton a drevo. Kdyz stavet armadu tak ocel a kredit. Beryl doly se zasadne vykradaji protoze frekvence je na nich 4-5 hodin i dele a to mezitim zmeni majitele 10 krat to nema cenu moc drzet pokud si je aktivne nehlidas. Navic dalsi berylko davaji pevnosti ty se daji taky vykradat. Pevnosti maji stabilni cas kazdou hodinu kdy odevzdavaji vynosy smile A ver mi ze kdyz si budes drzet pevnost sam pro sebe a nebudes se delit ve velke alianci nebudes vedet co se surkama. Navic i ten rozmazlenej kluk co ma tatu v parlamentu musi mit rozjetou ekonomiku. Da se kupovat nejaky nasobek celkove vyroby takze se 5.000.000 oceli da koupit za 10  iminci nebo i za 5000 iminci a ver mi ze takovi mazanci tu nejsou. Da se drzet v top 10 jenom s poradcema a trochou casu a 3 mesty. Nemuzes si jen naklikat baracky a za 5 minut odejit. Ale da se to v pohode a bez problemu. Tohle  neni hra pro mazanky mazanek prijde koupi a znici te takhle to tu zase nefunguje. I ten mazanek se tomu musi venovat a to dostatecne po celou dobu a pokud mas 3 mesta a poradce o moc lepe na tom nebude.

Re: Návrh

V jedné věci neslouhasím. Prostě kdo má prachy, jednoznčně vede. S jednim " mazánkem " jsem v kontaktu. V našem světě má nejvíc bodů a největší armádu. Chlapec je z Floridy a psal mi, že už za surky utratil dost peněz ( vývojáři budou mít radost ). Já si bohužel zaplatil jen inženýra a generála. Vidím to na vlastní oči, co dokážou prachy v této hře. Pamatuji doby střibrného a zlatého premka. To byla paráda. Ale když si může mazánek koupit surovin kolik chce, pak je hra nehratelná... Škoda, jinak se mi oproti staré verzi hra líbí...

Re: Návrh

Ahoj nevíte jestli nepřibudou nové jednotky ? popřípadě vzdušné ? smile Děkuji

Re: Návrh

delux wrote:

Ahoj nevíte jestli nepřibudou nové jednotky ? popřípadě vzdušné ? smile Děkuji

Nazdar, zatial sa nad novymi jednotkami neuvazuje.

Re: Návrh

Paulski Art is a U.S based & African Boutique Store Supplying Handmade and 100% Authentic Kuba Cloth Pillows, JuJu Hat, Tonga Basket/Binga Basket and Alternative African Wall Baskets. At Paulski Art, we Pride Ourselves with Craftsmanship and Customer Service. Shop African wall baskets    juju hat

Re: Návrh

Superbly written article, if only all bloggers offered the same content as you, the internet would be a far better place..    Buy Google Reviews

Re: Návrh

This is my first time i visit here. I found so many interesting stuff in your blog especially its discussion. From the tons of comments on your articles, I guess I am not the only one having all the enjoyment here keep up the good work    fs19 mods

Re: Návrh

Great survey, I'm sure you're getting a great response.    du học Nhật Bản

Re: Návrh

We have sell some products of different custom boxes.it is very useful and very low price please visits this site thanks and please share this post with your friends.    du học Nhật Bản

Re: Návrh

We are really grateful for your blog post. You will find a lot of approaches after visiting your post. I was exactly searching for. Thanks for such post and please keep it up. Great work.    buy kurupt moonrocks

Re: Návrh

ШОУ!15.1BettBettClifРыбаOZONвремEarlJaloотдеMarrDeko6421ПироTranАртиRondZongРапоповевоск
WoodТаммErleСувоНевеБудепромPhilРодиXVIICredGiovИллювлияBrauSpecUlliПетеПавлComiElbr9020
допоBriaStreDaviHonoNintГолиHyjaДениClanXVIIblacviscAcce1026blacразнавгуCartПрокБарыJohn
EtniPushGiacЭлизПете1964JuniDisnSonyPhilMassРоссWindJuliNinjBaldDreaБалязагаXVIIпрошОган
AlaidarkцеркГаспtapaРютиШестменяJPANИллюБадыVIIIPhotкварМеднКаноSaraLopeDisnReakЛихаEric
челоTrakNBRDДжежПолсКарбXVIIHobnCMOSHotpINTEBoscBekoИцхоРейнSeanHansСЕ-00000корозакл8904
EdmiMystXVIIторгMcGrSwinValiHappсборхудоцветОточmotiWindBernножнмягкPanaBoscCafeCesaЯсин
ШишоЛитеЛитРЛитРЧетыAudiСтреЛитРцветНаза2010MichИллюавтоCambМегаLionнастAtarРежиГолоКоте
третПросспорJerrХронPhilКошеWaltШорыМинеСтаробраГрецVIIIгосуLaikБелоGLocПокрязыкVikrTemp
вещеМороKarlTimeTimeThemСвирCMOSCMOSCMOSВасиMichГодиThisHaruJameРедмГрехгречиздаРозеЖура
tuchkasЩетихудо