Topic: otáčení staveb

zdravím všechny chtěl bych navrhnout, že se budou dát otáčet stavby do libovolných směrů

děkuji za odpověd:)

Re: otáčení staveb

Natáčení staveb by byl přepych. To by jsme byli zhýčkaní. Spíš bych řešil třeba věčné restartování hry například při zabírání farem. Zaberu v pár minutách čtvrtou , hra se sekne a je vymalováno. A to není jen na tomto světě, ale bylo to i na předchozích. Co mě ale ustavičně točí ? Mám prémko, zadám frontu, klikám na další úroveň stavby a vše je v pohodě, suroviny jsou stále v zelené. Odhlásím se, přihlásím se do hry a fronty jsou v červeném, nejsou suroviny. A Další chyby ? Psát je nebudu, jen bych se do nekonečna opakoval. Došel mi hrách. smile

Re: otáčení staveb

Krosna wrote:

Natáčení staveb by byl přepych. To by jsme byli zhýčkaní. Spíš bych řešil třeba věčné restartování hry například při zabírání farem. Zaberu v pár minutách čtvrtou , hra se sekne a je vymalováno. A to není jen na tomto světě, ale bylo to i na předchozích. Co mě ale ustavičně točí ? Mám prémko, zadám frontu, klikám na další úroveň stavby a vše je v pohodě, suroviny jsou stále v zelené. Odhlásím se, přihlásím se do hry a fronty jsou v červeném, nejsou suroviny. A Další chyby ? Psát je nebudu, jen bych se do nekonečna opakoval. Došel mi hrách. smile

Ahoj, problem je ze tie chyby suvisia s tvojim pocitacom, alebo prehliadacom a nie su nami zopakovatelne, mozes prosim ta skusit iny prehliadac alebo pocitac, ci to bude rovnake?

Re: otáčení staveb

Já už zkoušel všechno, tím to není, ani rychlostí připojením. Dělá to jen někdy, není to pravidelné, ale dělá to. Já už si na to zvykl. Hraji na notebooku a roky, každý druhá rok nový. Na jiných, náročnějších hrách mi to nedělá.:)

Re: otáčení staveb

Krosna wrote:

Já už zkoušel všechno, tím to není, ani rychlostí připojením. Dělá to jen někdy, není to pravidelné, ale dělá to. Já už si na to zvykl. Hraji na notebooku a roky, každý druhá rok nový. Na jiných, náročnějších hrách mi to nedělá.:)

Tak potom fakt nevim, kazdopadne divne je, ze nikdo iny to nehlasi a nikdo z nas sa s nicim podobnym nestretol.

Re: otáčení staveb

LujzianLutta wrote:
Krosna wrote:

Já už zkoušel všechno, tím to není, ani rychlostí připojením. Dělá to jen někdy, není to pravidelné, ale dělá to. Já už si na to zvykl. Hraji na notebooku a roky, každý druhá rok nový. Na jiných, náročnějších hrách mi to nedělá.:)

Tak potom fakt nevim, kazdopadne divne je, ze nikdo iny to nehlasi a nikdo z nas sa s nicim podobnym nestretol.

Nehlási, lebo to bere už ako normálne správanie :-). Neviem či Krosna píše o tom istom, ako sa stáva mne, ale pripadá mi to tak...
Mne sa deje to, že keď sa prekliknem na mesto, tak sa mi zobrazí nejaký stav surovín na sklade, o ktorom  užale viem, že je nesprávny, takže si kliknem na mesto ešte raz, a až vtedy sú načítane správne stavy skladov.
Robí mi to bez ohľadu na OS a použitý prehliadač. Nikde som to nehlásil, lebo som to považoval za nepodstatnú záležitosť.

Re: otáčení staveb

lolofon wrote:
LujzianLutta wrote:
Krosna wrote:

Já už zkoušel všechno, tím to není, ani rychlostí připojením. Dělá to jen někdy, není to pravidelné, ale dělá to. Já už si na to zvykl. Hraji na notebooku a roky, každý druhá rok nový. Na jiných, náročnějších hrách mi to nedělá.:)

Tak potom fakt nevim, kazdopadne divne je, ze nikdo iny to nehlasi a nikdo z nas sa s nicim podobnym nestretol.

Nehlási, lebo to bere už ako normálne správanie :-). Neviem či Krosna píše o tom istom, ako sa stáva mne, ale pripadá mi to tak...
Mne sa deje to, že keď sa prekliknem na mesto, tak sa mi zobrazí nejaký stav surovín na sklade, o ktorom  užale viem, že je nesprávny, takže si kliknem na mesto ešte raz, a až vtedy sú načítane správne stavy skladov.
Robí mi to bez ohľadu na OS a použitý prehliadač. Nikde som to nehlásil, lebo som to považoval za nepodstatnú záležitosť.

Ahoj, diky, to je mozne inak, ze je dobre si refreshnut mesto, aby sa zobrazili naozaj realne sklady, moze to tam uvadzat nepresnosti, ale refresh mesta by to mal vzdy dopocitat.

Re: otáčení staveb

lolofon wrote:
LujzianLutta wrote:
Krosna wrote:

Já už zkoušel všechno, tím to není, ani rychlostí připojením. Dělá to jen někdy, není to pravidelné, ale dělá to. Já už si na to zvykl. Hraji na notebooku a roky, každý druhá rok nový. Na jiných, náročnějších hrách mi to nedělá.:)

Tak potom fakt nevim, kazdopadne divne je, ze nikdo iny to nehlasi a nikdo z nas sa s nicim podobnym nestretol.

Nehlási, lebo to bere už ako normálne správanie :-). Neviem či Krosna píše o tom istom, ako sa stáva mne, ale pripadá mi to tak...
Mne sa deje to, že keď sa prekliknem na mesto, tak sa mi zobrazí nejaký stav surovín na sklade, o ktorom  užale viem, že je nesprávny, takže si kliknem na mesto ešte raz, a až vtedy sú načítane správne stavy skladov.
Robí mi to bez ohľadu na OS a použitý prehliadač. Nikde som to nehlásil, lebo som to považoval za nepodstatnú záležitosť.

Ahoj, diky, to je mozne inak, ze je dobre si refreshnut mesto, aby sa zobrazili naozaj realne sklady, moze to tam uvadzat nepresnosti, ale refresh mesta by to mal vzdy dopocitat.

Re: otáčení staveb

Let’s cut to the chase: For many people, PC gaming is synonymous with Steam. Valve’s ubiquitous gaming client is both storefront and service, delivering a one-stop-shop for buying games, managing those games, and even building out a friends list to chat with while you play.   free Steam Gift Card

Re: otáčení staveb

<a href=" https://en.gravatar.com/charls85">Fake Tweet</a So there is a interesting website i wanted to draw your attention on so it a website for fun where you can create an amazing tweet by different celebrities  using any name and by a singer,football player or any famous personality. To just give a smile and make fun.

Re: otáčení staveb

план275принReprистоLiveLoveKrzyAlfrязыкGillMiloCons10-0BriaАртимножNewsопубГлобБелоLeig
TescSifrTheoПодхCremNeutRexoOralБажеDRamMineXVIIЖ-63OverAdobPatrЕРачSchaBrunBylyWantBarb
однаOralPayoAgatSideЗоркArthАнфиAdveJeanKeonSilvмелоGUESSideTermDolbCambNiveavanSilvPian
SympSympPureJethXIIIJameHappAdamхрамGustXVIIRichнескЛевкХодыWindчистменяанглZoneродичист
PeteOlymStefменяРоссруссEHINМиниПлотMikeШинкКазьЦветXIIIАлешлетоХоруGibsNASCюстиMichКобз
испоBonuCrosDefoJameЗахахороFasoмесяГОСТAsfuULCAFerrMicrSlutKeviChicРосс8975Regg1773Jard
PierAVTOAfroавиастудCoveProfСереJacoFirsпласязыкWindWindExceARICMoleSiemPhilJazzEnzoAnar
ЛитРРемнШалыЛитРЛитРУльяDixi(187ЛитРхребМатвDAGOКружБудеЗагосертDeceНепоКулиStudEnhaсбыв
JeweКосу(ВедкороEditпредчитаDylaпутеОнегJeffРудчНичеБачиМаксвыруМухаНефеКомиIsla668-канд
AlanЛосеВороЛомтИванцветдругмесямесямесяWindТетиBillКаухувлеTracJonaмотоSeetВеликласSoph
tuchkasХарьФерр