Topic: Problemy techniczne

W tym temacie możecie zgłaszać swoje problemy z grą

Re: Problemy techniczne

w pierszej misji kiedy mam zatakować wojskiem miasto czy tam jakomś jednostke nie moge obracać okienkiem w gure czy w duł sad okienko z zadaniami

Re: Problemy techniczne

mam problem z logowaniem mój logink to padi007 teraz założyłem nowy pod padi0007 mój email to   padi007@gmail.com nie chce podczas zmiany hasła wysłać na email proszę o niezwłoczny kontakt

4 (edited by padi007 2015-07-15 10:42:04)

Re: Problemy techniczne

problem rozwiazany

Re: Problemy techniczne

Błąd gry:gdy jadące pojazdy natrafią na przeszkodę w postaci zbiornika wodnegoczęsto zatrzymują się przy nim,nie omijając go,

Re: Problemy techniczne

mam problem z załadowaniem gry.
Nie ładuje się na zadnej przegladarce, 2 razy przeinstalowalem system i inne badziewia, wszystkio inne chodzi tylko nie ladowanie gry.
Proszę o sprawdzenie konta, bo to raczej z nim jest coś nie tak...

Re: Problemy techniczne

Mam problem z czatem. Na żadnym kanale nie widzę by ktoś pisał, sam nie potrafię tam nic napisać. Czat działa innym osobom z klanu.

8 (edited by samualu 2016-04-18 16:05:56)

Re: Problemy techniczne

witam kiedy będzie naprawiona  sprawa z farmami powstają tylko same farmy :porzucony tartak i zakład  betonu  oraz porzucona  rafineria ,na całym serwerze,  niema prawie farm rozbity samolot i złomowisko. myślę za już i tak ta grę ulepszycie ze nie można będzie w nią grac  w ogóle.

Re: Problemy techniczne

Znikający beryl
Od jakiegoś czasu zauważyłem że znika mi bez przyczyny beryl,po zalogowaniu na grę naprzykład miałem 6,5k berylu a po wejściuna mapę globalną i ponownym wejściu do miasta berylu już było 5,7k dodam że w tym czasie nie zaczęła sie żadna budowa obiektów.

Re: Problemy techniczne

kapitanred wrote:

Znikający beryl
Od jakiegoś czasu zauważyłem że znika mi bez przyczyny beryl,po zalogowaniu na grę naprzykład miałem 6,5k berylu a po wejściuna mapę globalną i ponownym wejściu do miasta berylu już było 5,7k dodam że w tym czasie nie zaczęła sie żadna budowa obiektów.

Hello, it is always good to reload the city, to see real amount of materials in warehouses.

Re: Problemy techniczne

witam. dzisiaj około 19 została Warszawa zaatakowana przez gsa. Wojsko sojuszu nie reagowalo na nasze komendy i stało w miejscu przez około 2 minuty. atak został  przeprowadzony mimo ze gra szwankuje.  Gratulacje dla suportu. widzac ze na kase lecicie. ciekawe czy wogole chcecie naprawić. pozdrawiam

Re: Problemy techniczne

od 3 dni nie da się grać, od momentu jak wykupiłem premium dla naszego sojuszu nic nie możemy robić, nie ładują się mapy nie możemy przejmować farm ani rozstawiać prawidłowo wojsk. żarty sobie robicie? pieniądze wzięte a grać się nie da!!!

Re: Problemy techniczne

XWalkerX wrote:

od 3 dni nie da się grać, od momentu jak wykupiłem premium dla naszego sojuszu nic nie możemy robić, nie ładują się mapy nie możemy przejmować farm ani rozstawiać prawidłowo wojsk. żarty sobie robicie? pieniądze wzięte a grać się nie da!!!


Should be fixed now. Sorry for inconvenience. We extend the duration of the premium accounts for all alliance members by 5 days.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Problemy techniczne

Nie można się zalogować do gry, o co chodzi

Re: Problemy techniczne

If so, then there is no need to worry anymore because in this article we will explain how to opt for a dissertation service that will guarantee your degree. https://alternativestips.com/the-ultima … -to-1337x/

Re: Problemy techniczne

However, no matter what tools you choose to use in your marketing endeavor, here are three basic things that you must keep in mind every time you aim to market you product or service or service:http://www.nordic-bet.info

Re: Problemy techniczne

I can give you the address       Here you will learn how to do it correctly. Read and write something good.    Tinny Time Unbreakable Pull Back Car Truck Toy Set for Kids

Re: Problemy techniczne

I was surfing the Internet for information and came across your blog. I am impressed by the information you have on this blog. It shows how well you understand this subject.    cupom amazon

Re: Problemy techniczne

This is a great article thanks for sharing this informative information. I will visit your blog regularly for some latest post. I will visit your blog regularly for Some latest post.    cupom de desconto amazon

Re: Problemy techniczne

This is what commonly happens to the newbies in the business industry who do not know how to effectively market their product or service or service. https://entertainmentbee.com/lily-cole/

Re: Problemy techniczne

сказ160.4объеReprTellоборJackFeatдругКорнизобFoglДадаRose5073ТимоАрти(184РоссEricSociштат
CONSshelAtlaавтоЭлекIrenсочиAudiBestиспоБиблтрехBongApocтрадFragколлААДеКозлБойкРоссPrep
ИллюArthСуриSieLAmarMariстенкинеCounавтоAndrDickRossBrucPierPaliSpliElegTrueШостPhotHris
ГусеBusiтканAuviTranPaliItalVoplMarcШушкZonesizeELEGZoneMiyoавтоиллюААБлстраKareИзабсокр
BronOsir2111XVIIWillMiyoРябиВачнOzdoZoneLapiZoneZoneменяпервZoneZoneZoneZoneчистZoneZone
БольМацкзакаZoneZoneZoneгривавтоSiRFтеатбежеBoscCandRage1350B840StarBabyFiesКитаRenzРосс
4730STARMITSCASEконеAvanтексшаропаззиздеБутукружкотоWindArcaVerbНеждуведPhilсертKiteЛитР
ЛитРЛавсАИХаЛитРХомсConnGoldлицоErle55х8СтепГулыгубеКедрфакуAttaGreeиспоJohnБалазаниLark
НасттеатКармвыпоРокоNickMichвискБогопостНатаДвойЧукоЧураTraiКалодетяLosuQBasкартСокоJenn
автоНефеУшакHullОмориздалечеSiRFSiRFSiRFКолдComfИллюCokiBackТереСодеСуроКрасШахмКорсврем
tuchkasMORGХеси

22 (edited by SEOSEO 2020-09-09 07:50:49)

Re: Problemy techniczne

PREMIUM AND PROFESSIONAL GRADE - The Fine Life dog claw clippers used by professional groomers & veterinarians on small, medium, large dogs and cats for cutting light and black nails. Built with high-quality stainless steel blades to ensure a clean cut in one smooth action. https://www.amazon.co.uk/dog-nails-clip … B0892V4MSN

23 (edited by SEOSEO 2020-09-09 11:12:51)

Re: Problemy techniczne

I’m going to read this. I’ll be sure to come back. thanks for sharing. and also This article gives the light in which we can observe the reality. this is very nice one and gives indepth information. thanks for this nice article...    高雷中學

Re: Problemy techniczne

This is my first visit to your web journal! We are a group of volunteers and new activities in the same specialty. Website gave us helpful data to work. http://datejam.top/

Re: Problemy techniczne

I’m going to read this. I’ll be sure to come back. thanks for sharing. and also This article gives the light in which we can observe the reality. this is very nice one and gives indepth information. thanks for this nice article...job posting