Topic: návrh

nechcete zvážit "vylepšení" v podobě: 1, zrušení LC... 2,obnovení spojenectví aspoň pro jednu alianci... 3, obnovení stříbrné hvězdy pro spojence vítězné ali (tzn. stříbrnou hvězdu by získala ali, která pomohla jiné k vítězství, nehledě na to, na kterém místě se umístí v žebříčku pevnostních bodů)... 4, možnost zničení armády ve městě bez možnosti města vykrádat (hráče by to neodradilo od nákupů surek)...5, statická obrana města v podobě štítu...

Re: návrh

... a sejměte Evu! Stačí když mi jedna žena diktuje co mám dělat! smile

Re: návrh

Mojích pár poznámok k jednotkám na mape:

1. čo tak zpriehľadniť vlajočku nad jednotkou, nieje vidieť šípku-pohyb dohora alebo doprava o cca 1-2 polia.
2. opraviť chyby, keď niekedy nieje vidieť žiadne alebo len niektoré jednotky na mape.
3. niekedy nie je možné zadať pohyb na konkrétne miesto, kráter alebo dokonca na stred pevnosti (treba prejsť za a v správnom čase zabrať/zhodiť..)
4. bug s veliteľmi, ak v boji padne jednotka, dotyčný rýchlo obnoví a pridá jednotky tomu istému veliteľovi, iný "ťahač" ak má toho veliteľa v záložkách vytiahne ho z mesta aj naprieč pol Európy ani o tom nevie.

a k mestám:
5. blbne prepočítavanie elektriny vo frontách, zadám napr. transormátor aj elektárnu a delšie budovy vo fronte aj tak ukazujú nedostatok elektriny, budovy sa však ďalej stavajú.
6. prepočítavanie výroby jednotiek, niekedy niekde v neznáme je vyrobených pár jednotiek, ktoré sú ale započítané do volnej kapacity v garážach, a keď človek zadá ostávajúcí počet na výrobu, na konci sa výroba ostatných jednotiek vo fronte sekne.
7. stav surovín v meste, niekedy nezobrazí správne ani na 2. klik na mesto (hlavne v poslednej dobe), nedalo by sa pridať nejaké tlačítko na reload, ktoré aktualizuje hodnoty hneď vo všetkých mestách?
(8.) zdá sa mi že hodinový prepočet produkcie surovín v mestách je nejaký divný, hlavne keď je veľa jednotiek vo výrobe ale na dlhý čas, ukazuje to až príliš veľké hodinové potreby na suroviny, ale možno sa mýlim

Re: návrh

Díkes, že ste oprášili fórum a zapisujete sem nápady a reporty, budeme sa k nim vracať a uvidíme, čo bude možné zlepšiť alebo zmeniť.