Topic: Filtrování na globální mapě

Ahoj,
na původním infku bylo fajn, že si člověk mohl filtrovat globální mapu. Taková funkce by byla dobrá i tady. Když hledám farmy, nezajímaj mi města a tábory, když válčim nezajímaj mi farmy atd.. Nehledě na to že by byla pecka, kdyby si člověk mohl vyfiltrovat farmy podle obsahu. Když hledám berilko, tak abych viděl jen berilka a netrávil půlhodiny hledáním v balastu.

Re: Filtrování na globální mapě

Ahoj, asi nám čítaš myšlienky, zrovna dnes sme sa o tom bavili. smile Chceli by sme filtre na global mapu, ale ma to strednodobu az dlhodobu prioritu, stale je velmi vela veci ktore sa musia spravit predtym.

Re: Filtrování na globální mapě

To by bylo woe moc snadný. Není nad to hledat pěkně na mapě, která se seká a posunuje jako hlemížď a farmy se ti třeba ani nenačtou, takže posuneš, čekáš až se objeví farmy.  Príma žrout času... Mám lepší fígl. V mém světě stačí sledovat (GW). Ti si berou ty nejmacatější a nezajímá je, jestli tam někdo farmaří, však sou Top. Takže jim pár naducaných vycucneš a je to... Občas od nich přijde nějaká vyhružka, ale je to v němčině nebo anglině. Odpovím že nerozumím a slušně poděkuji za surky a pochválím je za to, že mají dobrý nos na surky.

Možná právě proto se držím v první dvacítce a netrpím nedostatkem surek 😊