1 (edited by Krosna 2015-06-02 10:16:05)

Topic: Zánik světů

Hraji teprve druhý svět a asi poslední. Na tom první jsem si kupoval pomocí SMS posílení inženýr, generál a podobně. Pak se svět dobyl, zanikl a jsou další tři nové. Takže na druhém světě co hraji, dodnes nelze koupit SMS posílení, výstavba jde pomalu, včetně armády. Informací, že se to řeší už mám spousty.
Nechápu pravidlo, že když se dobude superpevnost, udrží se určitý počet hodin a svět zaniká. Logicky peníze, co jsem do světa který zanikl  vrazil přijdou v "niveč", na další svět se nepřevádí. Nebo je za to nějaký "metál" ? Výhody na novém světě ? Protože jinak nechápu smysl, proč do hry cpát peníze. Nejsem herní pacient a nemusím být za každou cenu v čele tabulek. Takže obdivuji hráče, co při otevření nového světa jsou za pár dní v čele tabulek, města na plno, armádu o které se mi může jen zdát.
Prostě v tom nevidím smysl. Hraji třeba jednu online hru přes sedm let, denně. Cpu do ní peníze, ale jsem stále na jednom světě.
Tady, po zániku světa jdu na nový a znova hledám hráče, aliance a podobně. sad sad

Re: Zánik světů

Ahoj,
základný obchodný koncept on-line počítačovej hry, je že ponúkaš a predávaš služby. Keď si kúpiš napr. dovolenku k moru, a keď tá dovolenka skončí, tak ťa asi nenapadne, že tvoje peniaze prišli v "niveč" nie? wink Hráči, čo nám platia a podporujú náš vývoj, si proste kupujú od nás služby, a naviac sú často radi, že po svete, kde napr. tesne prehrali, bude ďalší svet, kde to budú môcť ostatným "vrátiť", resp. ak vyhrali, chcú víťazstvo obhájiť. Áno, sú aj hry s nekonečnými svetmi, my sme ale iný typ hry, u nás jednotlivé svety končia, čo má napríklad veľmi pozitívny ohlas v zahraničí, pretože takýchto hier je málo.
A inak áno, po skončení každého sveta dostanú členovia víťaznej aliancie ako aj členovia ich spojencov "metál". Naklikni si napr. profil hráča Sardaukar, ten ich už má 4.
Čo sa týka hľadania hráčov a aliancii po konci atď., skús sa zoznámiť s hráčmi a pridať sa k nim do aliancie hneď, keď začne nový svet. O aktívnych hráčov, ktorý sú ochotní mať poradcov je vždy záujem.
P.S.: SMS sú na spadnutie, ale čo ti, keď sa smiem spýtať, bráni skočiť na pumpu a kúpiť si paysafecard? wink

Re: Zánik světů

Jestli ti mohu poradit, nehraj více světů najednou. Je to na palici.  A bohatě stačí inženýr z těch placených pomocníků. Já si tedy ještě připlatil za plukovníka, páč proháním GSA po mapě, ale není nutnej...

Re: Zánik světů

Díky za rady a info. smile

Re: Zánik světů

Great post full of useful tips! My site is fairly new and I am also having a hard time getting my readers to leave comments. Analytics shows they are coming to the site but I have a feeling “nobody wants to be first”.
The best tips to make money on YouTube

Re: Zánik světů

My friend mentioned to me your blog, so I thought I’d read it for myself. Very interesting insights, will be back for more!
dog waste removal

Re: Zánik světů

I definitely enjoying every little bit of it. It is a great website and nice share. I want to thank you. Good job! You guys do a great blog, and have some great contents. Keep up the good work.
หนังโป๊

Re: Zánik světů

Hi there, I found your blog via Google while searching for such kinda informative post and your post looks very interesting for me.
https://sites.google.com/view/justicecore

9 (edited by rosstaylor505 2019-10-14 07:54:57)

Re: Zánik světů

Took me time to read all the comments, but I really enjoyed the article. It proved to be Very helpful to me and I am sure to all the commenters here! It’s always nice when you can not only be informed, but also entertained!
https://windomino99.com

Re: Zánik světů

wow, great, I was wondering how to cure acne naturally. and found your site by google, learned a lot, now i’m a bit clear. I’ve bookmark your site and also add rss. keep us updated.
http://www.gympie.edu.asn.au/home/forum … ingrhyt93/