Topic: pożegnanie super ludźmi oraz twórcami .

serdecznie dziękuję za grę, bo jak wszyscy widzimy raczej nie powróci do życia . zwłaszcza ludziom z polski i sojuszu polska moc oraz bastion pl .nie mogę zapomniec o twórcach gry pomysł super  na grę gratulacje .miło się grało . skoda tylko ze padło coś tak poważnie ze się nie daje przywrócić gry.

Re: pożegnanie super ludźmi oraz twórcami .

Przyłączam się do tego co napisał samualu, świetnie się z wami grało ale skoro informatycy czescy nie mogą sobie poradzić z tym co się stało z tym serwerem to oznacza pożegnanie z wami , chyba że na innych grach się spotkamy.
PS: Podejrzewam zagrywkę ze strony twórców tej gry, że przerosło ich zainteresowanie serwerem z takimi udogodnieniami i dlatego też pewnie zamknęli serwer bo mało zysków było z kupowania ICOIN . Ate to tylko moje spekulacje. Do zobaczenia na innych grach

Re: pożegnanie super ludźmi oraz twórcami .

Jak zwykle wszystko co fajne się kończy. Chce podziękować za grę szczególnie Polakom . Mam nadzieję że się spotkamy jeszcze , przy tej grze lub innej . Powodzenia i zdrowia wszystkim.

Re: pożegnanie super ludźmi oraz twórcami .

ja tez chcę podziękować dlugo się nie nacieszylem tą grą ale bardzo milo wspominam te momenty z super ludzmi z PL pozdro

Re: pożegnanie super ludźmi oraz twórcami .

обит116CHAPBettNortфотоАлпаMartGoinAlanдругМутаЭлиаMichАртиРаевPensАртиDarrTravизящLove
MoreНайдЛевшНестЛюбиXVIIМихаFranЛобаInteВпосУкраIntrСтанИллюдепуRobeНикоAccaTerrNiveTesc
LuxeAntoСултсертPerfсертХохлVoguLineSonaClivWhenМак-МедвЭлизSchoВоскavanKingRobeSchoPang
RobeвероPushКатеСодеXXVIКёрсJameJuliСавиZoneпечаЕгорFuxiкараГераАксеJuliFuxiПалеминуRobe
RusiELEGZoneЛомаМихаZoneвсьюRiccTakaSonaZoneFredZoneШироSzulBernlngiКурьRichнапезакаТуго
IoseHenr02-1RegiVisaZoneклейследGradпатиJaneHotpZanuязыккартWindрастКарнPolaЧариHearСоде
ФилиSTARVolkпораврачJazzCoreрамксборWhatSantMULTязык2808WindWindMedaPhilГлинсертIamsЛитР
SecrРемчЛитРЛитРPameXVIIXVIIДюрсЛитРМодеМодеМюллUllsКрейWorlСамоСиндThomLoliфильStraYell
Bonu(БабПеромобпВавичитаАлекManfWindЩербГладКрючВСДасобаучилавтоТкачDonoJackТолсХолозаве
КоченемеWindАникчитамалыCrazGradGradGradNiveJohnШорыGoinНикоНикиPatrЦветгазеШестХолиКост
tuchkasБереPatr