Topic: Server News

Zdravim vas,
restore databaze vidime na zitra. Bohuzel nas dodavatel serverovych komponent po tydnu zjistil, ze mu vlastne dodavka profi disku nedorazi. I to se stava. V kazdem pripade dnes uz budeme mit nahradni dily a zitra pravdepodobne provedeme restore systemu.
Posledni backup mame den pred padem, takze ten nasadime.

Po nejakou dobu budou take vypnute platby, resp. vsechny mimo bankovniho prevodu, protoze Babis. #sorryjako
EET asi nasadime, ale neni to pro nas priorita. Doufame, ze na to budeme mit behem cca 3 tydnu cas a obnovime normalni moznosti placeni.
Premium atd. je stejne zadarmo a uz navzdy bude, ale abychom to trochu nakopli, tak vam po restoru dame kazdemu 500 minci.

Planujeme jeste dalsi zmeny trvaleho charakteru. Hlavni zmena bude nastaveni nekonecneho sveta. Kde vam po vitezstvi nesmazeme mesta a tim padem si je nebudete muset znova stavet. Jen se vynuluje poradi a body a jede se znovu. Novy svet se bude poustet az po nekolika iteracich. Dost mozna vam zpristupnime i vice mest. Vic zmen uz neplanujeme a hra pojede bez admin tymu, vicemene bude bez supportu. Vime, ze spousta z vas ji hraje rado a nechceme ji uplne vypnout, ale uz neni ekonomicke se o ni starat.

Mozna nam pak nekteri uveri, ze opravdu za GSA sami nehrajeme wink.

Dekujeme za pochopeni.

Datum a cas znovu spusteni systemu oznamime zde a na zdi na FB.


========

Hi everybody,
we look forward to restoring the system tomorrow. We will reinstate backup one day prior to the crash, since all data on the server was lost.
There will not be a possibility to buy more coins, since our beloved vice premier ordered eshops to implement electronic evidence of payments. Which is actually quite a lot of work and we don't have time for it now. We hope we'll be able to restore payments within 3 weeks.
There will be a possibility to pay, but only via a bank transfer.
We will give everybody 500 iCoins for the time being, all the premiums are free anyway.

We also plan some permanent changes. Mainly we're gonna make the world permanent, there will be no deletion of cities after a victory. The world will go on and on. We'll probably also give you a possibility to get even more cities.
Then we'll cease human support of the game since it's not economical anymore.

Maybe then some will finally believe us that we don't play as GSA ourselves. wink

Thanks for understanding.

We will post the date and time of enabling the game here and to the wall of the game on facebook.

Re: Server News

No, zajímavé. K obsahu at si udělá vlastní názor sám.
Já jen chtěl poznamenat, že toto je poprvé adekvátní informace o průběhu co se děje. Dokonce více než adekvátní.
Samostatné vlákno, barevně vyznačené, informace o tom co se děje, dost přesné časové údaje co se bude dít. informace o současnosti budoucnosti projektu. Vše co jsme chtěli a ješte více.

Jen obrovská škoda že tohle tu neviselo o těch 7 dní dříve :-(.

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Server News

trolane souhlasím

Re: Server News

souhlas, pozdě, ale přece...

Re: Server News

Jestli chcete nechat hru bez dozoru, tak radši pusťte starý inf. Tam aspoň bude co dělat, ale tady se to za pár měsíců změní na vytrénovat-rozbít a to už nikoho nebude bavit.

Re: Server News

konec ro? to bude mluva smile)))

Re: Server News

Jedna z moznosti je nechat dohrat tenhle svet a konec. Jeste jsme se nerozhodli.
Co se restoru tyce, tak pravdepodobne se nam jevi pondeli. HW uz mame, ale pres vikend to resit nechceme. Good news, mate volny vikend wink

Re: Server News

Je čas, nechvátejte, hlavně nezapomeňte spustit možnost plateb. Taky jsem se ještě nerozhodl. Nebo že by?

Re: Server News

Čtvrtek 12h
,,Zdravim vas,
restore databaze vidime na zitra. Bohuzel nas dodavatel serverovych komponent po tydnu zjistil, ze mu vlastne dodavka profi disku nedorazi. I to se stava. V kazdem pripade dnes uz budeme mit nahradni dily a zitra pravdepodobne provedeme restore systemu. ´´

pátek 1h ráno (tj o 13 hodin později!!!)
,,Co se restoru tyce, tak pravdepodobne se nam jevi pondeli. HW uz mame, ale pres vikend to resit nechceme. Good news, mate volny vikend ´´

Nemůžu si pomoct, ale máte na to celý dnešek. A je to projekt který doufáte že by vás někdy mohl živit. Každou hodinu co je hra mimo provoz přicházíte o hráče. Takže říct ,,jsme líní abysme tomu věnovali byt špetku vlastního času o víkendu´´ je prakticky totéž jako říct ,, jste nám úplně u prdele´´´(s prominutím, ale je to tak)

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Server News

No já bych doporučoval ukončit to trápení a radši to prodat někomu koho to bude bavit. A pokud ho to bavit bude věřím že i slušně vydělá.
Ten nápad s nepřetržitým provozem je další hřebík do rakve. Ale už se tomu nedivím. smile

Re: Server News

Nerad ale souhlasím s Trolanem.

Re: Server News

jj..s trolanem jsem málokdy souhlasil...spíš naopak big_smile.. ,ale tentokrát mu dávám za pravdu..napsal to přesně..a taktéž
souhlasím s Wurdou..PRODEJTE TO..Zbavíte se trápení a my závisláci nebudeme muset na léčení...:D Budeme se moct po zbytek života v klidu dohadovat a obviňovat na stránkách INFI...:D.. Jestli je to pro Vás neekonomické, stejně to časem krachne..alespoň se finančně zahojíte..

Re: Server News

I já dávám palec nahoru Trolanovi ( palec, nikoliv prostředníček)

Re: Server News

Buď nás podpořte, nebo to pohřběte

Re: Server News

cus kuwa neserte hovni ,jedem nez to chcipne samo smile

Re: Server News

neudelame s toho seznamku ? Hledam vlhkou masaz pro meho  sucheho pindu ,nacka ifinitum smile

Re: Server News

hoj))

Re: Server News

kybl studený vody by se nasel

Re: Server News

smile

Re: Server News

:-)

Re: Server News

a nic :-)

Re: Server News

kde nic tu nic?

Re: Server News

smile

Re: Server News

Tak zejtra je taky den,nebo pozítří nebo popoztří nebo po............pošlem všechny do prdele :-)

Re: Server News

do prahy, do podolí ......