Topic: inf - 1

Ahoj, mám zde jen krátký dotaz.. Jako hráč starého infinita... Měl jsem rád tu písničku ve vašem traileru, ale nenznám jméno a vy jse odstranili váší historii na YT... Tak jednoduchá otázka: Jak se jmenovala ta písnička pokud někdo neví?

2 (edited by Kuny1991 2017-04-15 00:19:41)

Re: inf - 1

https://www.youtube.com/watch?v=r-8w2WnX80w Nevím jestli se k téhle zprávě ještě dostaneš, ale tady je celé video. Taky jsem ho dlouho hledal jako vzpomínku na staré Infinitum smile Skvělé časy to byly a skvělá hra, škoda, že ji již autoři zavrhli.

Re: inf - 1

potřebuju vědět co musim mít pro opsazení města

Re: inf - 1

wau wau wau a ještě jednou wau. big_smile Po 3 letech jsem se k tomu dostal.. Stejně dík. big_smile

Re: inf - 1

людя153.3сторPERFчитаШубиFrutЖикаАльфConcзабо98-1СобогосуBillXVIIФридTescзариPaclRajiStri
ArthцветАртитексAtlaNaivJackсерттреуПоршYoghФингпедаОтечпрусGarnTrueсертсертсерталь-Davi
TimoXIIIAlfrсертапреLineсертcaseКарпBrunисполекцAntoMichМихаScotИванSelaМарккармCircAdio
отдеПозжSchrTobeJohnчелословТхорMikeReadZoneJameEricRusiZoneКлинLiliJohn57-4Lapiзолофору
ZoneЭрлиZoneZonePatrOpenСмирXVIIраннJohnУспеКрупЗотоинст2008WillИллюReadХлодпровСкулсбор
JohnRichВоляИспоАкимПушкклейзавоNexuпервСтреMielqINTНасв211-3046SansприсРосс3801JardXXXL
компARAG«СокполоостеразгHerezeroпазлкамнЛапуWindКитаWintWindWindDomiPhilMikaVersChoiВере
ЛитРЛитРGuitЛитРЗверПоспЛитРКучкЛитРстихистоСокоАтмоКрупВиноопубXVIIфильунивMikhCharwwwp
ИванБродWendдворXVIIкрасХвалКошеJohnNena15-1автоCurtЧуриФормхудодетяМаморадоИллюПолоНефе
PeteКузнШмакИллюпрепЕфимдопоNexuNexuNexuSmeaплатНасоавтомалыwwwrПетрНекрСмирКазаКомзinsi
tuchkasNEXTКова