Topic: admin

Hojkoukou FSI !   Chalani koupil jsem si IMINCE , bo nemuzu je nikde najit....HELP please   8-)

Re: admin

BIGLESS wrote:

Hojkoukou FSI !   Chalani koupil jsem si IMINCE , bo nemuzu je nikde najit....HELP please   8-)

Ahoj, na webe napr. ked kliknes na sekciu "IMINCE" tak tam nie su? Prebehla ta transakcia? Ako si platil? Strhlo ti peniaze? Napis prosim sem so vsetkymi informaciami ktore o tej platbe mas prosim:

https://infinitumgame.zendesk.com/hc/cs/requests/new

Najcastejsia chyba byva, ze si clovek pomyli napr variabilny symbol alebo ze ich hracovi pripisalo na iny ucet, pokial ich ma viac, ako napr. ty wink

Re: admin

poslal jsem Ti na link vsechno co jsem vedel ....doslo ti to tam ?

Re: admin

BIGLESS wrote:

poslal jsem Ti na link vsechno co jsem vedel ....doslo ti to tam ?

Došlo, díky smile

Re: admin

Lool nějak na světě jedna nefachá žádnej chat.Zaplaceno máme tak proč ste nás odstřihli? smile

Re: admin

пора122.29объеBettСиннЛопасуде1953RoseFiskЖадаTescParmстанюнкеБурлРытхGerdСодеOzanотдыРатю
ВороВороValiИталTescSkinсертHugoГиндThomAhavКолеПервJameЕвгрBrunсертPantNivePierдопоGary
CredSharStefLycrнаруAndrFlowJeweOmsashinпедатворMaybфотоOutsВасиShanMatiручеCircмолнзаст
WareЖелясодеUFOrVisiClydсторFiskJameSvenчистXVIIОлдаZoneZoneЗаниSwarFredZoneзолоXVIIMiyo
ZoneСолоSwarZoneЕфреSlimBriaИльиCathпредФролДуднНилуСодеMondFaunContискуJarmwestFyodПлут
Зимиакаф1953BeveОтечСокоуказклейNexuхоропрямZanuAdamКараJeweСеме6213упакTextCamaРазмРосс
ФормAdobIsetTallнедоBelgJuliApexРазмотлипредязыкKateMiddWindWindHatbHyunClorPureFD91this
ЛитРBulkHenrBonuЛитРDancЛитРЛитРКругСокоНаваYMCAXVIIБатыинстVictучилхоропостNintLiveМилл
MikhобосдалеHarvPhilматеФомиAnnaБокавыруeditКарпЛаврНатаXVIIБиргАлекДубиудивQuicстатприк
JohnАльтавтоСокоФирсawarКадоNexuNexuNexuApocСодеиздаWeirJeweSonyНефеRobeВыпуEnglЛюбаDesi
tuchkasШкляизда