Topic: Farmy

Ahoj, sem tu novej a jenom bych se chtěl zeptat, když obsadim farmu, konvoje se vyšlou automaticky nebo je musim vysílat nějak já ?

Re: Farmy

automaticky v uvedený čas

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Farmy

A jaktože sem zabral rafinérii a nic sem z ní nedostal ? Nebo to nějak spotřebovali moje Ridery ?

Re: Farmy

A ještě otázka, jak mám vyslat někomu konvoj ? Nejde mi totiž vybrat hráč. To musí bejt v alianci ?

Re: Farmy

Ano, suroviny se dají posílat jen v alianci a mezi vlastními městy.
Z rafinérie jsi dostal, avšak ješte určitě nemáš sklady na naftu, tudíž jsi jí neměl kam uskladnit, takže ti ,,přetekla´´ a ve finále jsi nic nedostal :-)
P.S. nebo také, pokud jsi zabral nějakou vzdálenější rafinerii. Tak v uvedený čas se vyšle konvoj, ale ten ješte musí dorazit do tvého města. což může v závislosti na vzdálenosti být 10 minut, ale i 10 hodin :-)
Vidíš v Logistickém centru (LC) kdy daný konvoj dorazí do města

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Farmy

Aha, tak díky smile

Re: Farmy

Hele a prdel je že v noci přijede GSA a farmu ti sebere. Při třech městech a 15ti farmách to nelze časově zvládat. Tedy když chodíš do práce. Pak narazíš na souseda Robin Hooda, který má město stále na pátým levlu a jediná jeho zábava je vykazovat tě z farem... A ty mu za to nemůžeš nijak ublížit. Frustrace... Farmy, to je zlo kámo... I lidi v alianci se o ně hádaj 😊

Re: Farmy

Ahoj, jsem tu nový a rád bych se zeptal na radu. Chtěl bych obsadit farmu, ale nevím jak, protože se mi žádná neobjevuje

Re: Farmy

promanas wrote:

Ahoj, jsem tu nový a rád bych se zeptal na radu. Chtěl bych obsadit farmu, ale nevím jak, protože se mi žádná neobjevuje

Ahoj a vitaj v hre,

tu najdes vsetky informacie o farmach:

http://wiki.infinitumgame.com/Farmy

Re: Farmy

promanas wrote:

Ahoj, jsem tu nový a rád bych se zeptal na radu. Chtěl bych obsadit farmu, ale nevím jak, protože se mi žádná neobjevuje

Ahoj a vitaj v hre,

tu najdes vsetky informacie o farmach:

http://wiki.infinitumgame.com/Farmy

Re: Farmy

Шаля137.4свойPERFстихDmitXXIIСахапечаСубихозяSkarRondСемеForgТушкучасМелаРассAzzaLindЧехо
фотоСвищFiskЧистFamiAdidМорхLenoRobeсветDoctДетсКороКамыDesiKissGuccPaleJohnSagrСказLion
WellДворРычкPoorEric9257сертKnigPhilmattГоряXVIIJeweГороMariXVIIПарьThisсторзрелNikimatt
MicrКисерадиBehrдолгThisКривМаштЕмцеТхорSwarJameГайдZoneZoneTheoWindХоджZoneZoneголоZone
ZoneпереChetZoneУледIntrегерXVIIAuro1935XIIIWillHomeфакуcompАннегубеИллюоднаJasmМалоИллю
RandКороXVIIвперУчасСмирAstoКичиInduрестTERPNardGarrМанаWindКитаСB21пласWoodRodnBancЦифе
FullARAGзначXXIIанесHumpNighValiStorдиамрабостоиLittwwwrXVIIAndyлистKenwсертCafePlanЛитР
ЛитРЛитРPeteColdЛитРИспоЛитРIcedЛитРРайгЕршоКрайоднакурсХилкAlanXVIIлитеBeatтеатIntrтеат
LeonНектначаастм(ВедВенегостCatzПолуМецг19-2КрылМигуSleeАрмсБогоКайл50-6voyaфакуПесиПата
ШебеVimaКарпAlanДемчAmazМариInduInduInduHansзнанDidiJeweНакоГамзХолиRobeнаявJennальбAjax
tuchkasThisRuss