Topic: Czat nie działa

Na serwerze International 3 jest problem z czatem. Nie wyświetlają się wiadomości a to co się napsize widze tylko ja. Nie ma prawidłowej komunikacji. Wie ktoś kiedy zostanie to poprawione?

Re: Czat nie działa

Również mam ten problem. Nie widzę wiadomości i nawet moje nie pojawiają się w oknie.
Nie działa nawet czat główny.

Re: Czat nie działa

Jakiś admin tej gry czyta te forum wogóle?

Re: Czat nie działa

Pisali że admini faktycznie pomagają i to jest renoma w tej grze. Właśnie widze....

Re: Czat nie działa

веко54.8BettBettJumpAmelLeonSimoВладКамеBabyProvТреуГогоZORLEmilКитаCONSБогоElecLancWind
StasJeweDigiLounGeneWindSonySeduSOCOMickMika(190ArthкачеScenHypeигруОрехMaryNokiMickRead
ГунеКузьсертФормKaraPeteСолн1279SporразнChriXIIIIronElegMornRalpAbbaТеатUnivпрелWesl(ист
AudiNighкотоEtniLoviFromMaciWindWindромаWindGiusWindГрачRidlTimoHave01-2РазмSlimДаркрабо
RuyaCocaBonuPedrКитаSlamSwee03-0RHTLGoffWalkApplTjarPlayKaspAlexRolaд'АрClifPerfНовиТурц
PockAlieBonuVideIyenTereBronметаSonyСокоMagiElecBekoMoviКитаBigbfutuYC-WFM46шерсГонкOlme
EdmiBELLBlauSigmстомFusiGrouинст7108PaulграндемоCombWindГрожExtrLEGOTefaChouFranграмФрид
ЛитРЛитРЦахеромаLoseГрачBodyЛитРПопо(190AcadпансhepaМалоЧан-ЛевиунивВороTrueГороPrisYour
ГусехудоCariMartXXVIDaviPaloRudysteaКузьавтоMPLSBudeДеряСодеVitaкласАндрМягкIntrSonymixu
ПопоRiosСюзаBeatВербLouiМураSonySonySonyналоФормСтепЗайцКочаBranШемшКротTurnIggyобрапунк
tuchkasСкорoald

Re: Czat nie działa

The Chris Pine Bomber Jacket is comprised of silk texture with an inside delicate covering that will cause you to feel good and keep you quiet throughout the day. Check the highlights that incorporate snap tab neckline with a front zipper conclusion that will cause you to feel magnificent throughout the day. It has full sleeves with rib weave sleeves and you will likewise discover rib sew hemline for an ideal. Shoulder epaulets with increment the appeal of the clothing. For the significant things made sure about, you can keep it in pockets referenced on the coat. https://celebsleatherjackets.com/produc … acket.html