1 (edited by M1K3 2015-04-09 17:19:35)

Topic: Několik otázek o GSA a Farmách

Ahoj,

ve hře jsem nový a stále se učím a čtu wiki apod., ale mám pár otázek, na jejichž odpovědi jsem zatím nenarazil:

- vystkytují se na mapě volně vozidla GSA (stejně, jako u prnví bojové mise v tutoriálu)?
- vyskytují se "jednoduché" tábory GSA pro začínající hráče (lvl ~5), zatím jsem viděl samé silné
- pokud je čas zásilky z Farmy např. v 15:00 a frekvence je 1:30, znamená to, že suroviny dorazí do města v 16:30, nebo to záleží na vzdálenosti od města
- když pak Farmu opustím např. v 15:10, dorazí již vyslaný konvoj?

Děkuji za odpovědi.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

M1K3 wrote:

Ahoj,

ve hře jsem nový a stále se učím a čtu wiki apod., ale mám pár otázek, na jejichž odpovědi jsem zatím nenarazil:

- vystkytují se na mapě volně vozidla GSA (stejně, jako u prnví bojové mise v tutoriálu)?
- vyskytují se "jednoduché" tábory GSA pro začínající hráče (lvl ~5), zatím jsem viděl samé silné
- pokud je čas zásilky z Farmy např. v 15:00 a frekvence je 1:30, znamená to, že suroviny dorazí do města v 16:30, nebo to záleží na vzdálenosti od města
- když pak Farmu opustím např. v 15:10, dorazí již vyslaný konvoj?

Děkuji za odpovědi.

1. velmi vzacne. Povetisnou jen kdyz nekdo rozstreli tabor ke kteremu puvodne patrili.
2. cim je svet dele bezici, tim je tezsi najit slabe tabory.. sila taboru roste spolu se silou hracu (a ti jsou postupne vice a vice silni)
3. konvoj vyrazi v 15:00, dorazi dle vzdalenosti od mesta a dalsi konvoj vyrazi v 16:30.
4. dorazi

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Ahoj,

každá farma má určité množství vyrobených surovin a počet zbývajících konvojů. Pokud je u farmy např. 10.000 vyrobeného dřeva a 10 zbývajících konvojů, znamená to, že v každém konvoji bude 1.000 dřeva? Tj. dělí se počet surovin počtem konvojů?

Díky.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Teisatsu147 wrote:

Ahoj,

každá farma má určité množství vyrobených surovin a počet zbývajících konvojů. Pokud je u farmy např. 10.000 vyrobeného dřeva a 10 zbývajících konvojů, znamená to, že v každém konvoji bude 1.000 dřeva? Tj. dělí se počet surovin počtem konvojů?

Díky.

Ahoj, nie, taká farma pošle 10 konvojov po 10 000 dreva, čiže spolu 100 000 dreva.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

porád nechápu ten beril z vežiček sad(

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

ludek007007007 wrote:

porád nechápu ten beril z vežiček sad(

Ahoj, za 10 vezi je 1 beryllium (nepocitaju sa znicenia vezi precislenim), čoskoro o tom vydame informácie na WIKI a budeme o nich informovat v hre.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Zdar chci se zeptat na ty farmy,už sem přišel o druhou farmu ale vždy sem to zjistil až když sem vlez do toho logistického centra a ze 3 farem mi tam psali 2 a ted nevím co se stalo. To samé když sem poslal jednotku na farmu tak sem se po 10 minutách šel podívat jestli je na místě ale jednotka nikde....tak sem myslel že se někde courá jenže nikde nebyla, zničit jí nikdo nemohl jelikož zprávy o bitvách neblikaly, a nikde nic nepsali že sem o něco přišel ale to nepsali ani o těch farmách :-D Nevím asi se ztratily což tu není moc obtížné pokaždé když hledám farmy,města nebo jednotky tak se ztratím.....

Zajímá mě jestli tu farmu ztratí každý kdo veškeré ty suroviny vytěží tudíž nemá co těžit a farma se dá znova obsadit až tam zase ty suroviny budou??

Pak sem teda šel něco zkusit, jel sem na farmu u který někdo měl jednotky připravené na tom plácku co je u farem na obsazení a farma nešla obsadit což je logické 2 jednotky na jednom políčku nemůžou být......Zautočit nemůžu to by se bralo jako napadení a asi válku.........

Pak mi to to docvaklo, Když totiž obsadím farmu a nechám na tom plácku z kterého si tu farmu obsadil 10 aut tak mi jí nikdo nemůže ukradnou jelikož tam jednoduše stojí mých 10 aut.......


Tak sem ke každé farmě dal hlídku přišel sem po pár hodinách a opět sem měl ze 3 farem jen 2 a zase nikde nic jako kdyby ta farma po každé když zní vše vytěžíte zmizela a  narodila se někde na druhé straně mapy.......

Pak sem si teda našel opět novou farmu a poslal tam jednotky ještě že sem se na ní po minutě podíval.....poslal sem jí tak šikovně že jela přes tu základnu GSA,neviděl sem jak jí zničily ale viděl sem tam kráter....Jinak bych opět něco hledal :-)

TVL naposled když se to hrál tak si musel mít nejdříve Ropu... no a čím víc jednotek tím víc ropy....tady dostaneš hned 3000 BVP a hurá na farmu.....V čem je lepší mít 1 Město a 3 farmy než 2 města kde by si ten beton a dřevo či ocel taky moch vyrábět....Miliarda měst milion farem tisíc základen a hrajicích hráču 1200 :-D :-D

Tak jak to mám chápat jelikož tohle je hrozný zmatek.......Hlavně že mi tam furt bliká červená 1. u přestřelky (krátký boj) to tam musí být, aby jsme věděli jak to tu chodí....překvapivě stejně jako v každé strategii,čím větší vojsko tím větší bitva a čím víc tím líp......udělal sem 3 bitvy vyhrál sem a to že nějaký typ zbraně ubere méné než téhle čí víc než tamté sem oprvavdu neřešil.......

No a když už sem dostal na 14 dní premium účet tak mi chybí oddalování na mapě..ne?

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Dobrý už sem si něco počet na WIKI.....příště pudu nejdřív na WIKI a pak až se budu ptát :-D

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Tak nevím přátelé, ale zajímalo by mě, jak je nastavena  pravděpodobnost férovosti útoků na pevnosti od GSA. Jedné alianci je bere šílená masa armády GSA a jiné aliance se ani nedotkne. A jedná se o jednu a tu samou alianci, kde je největší herní lama (hráč). Té se GSA vyhýbá, aby jim náhodou neublížila. Sleduji cvrkot na globále denně a pozorně. Na náhody v této hře nevěřím. smile

A jak to vypadá s plnou češtinou ve hře ? Něco nového ? Jedu třetí svět a stále stejná, falešná písnička. Nehodlám se učit anglicky ve svém věku. smile

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Krosna wrote:

Tak nevím přátelé, ale zajímalo by mě, jak je nastavena  pravděpodobnost férovosti útoků na pevnosti od GSA. Jedné alianci je bere šílená masa armády GSA a jiné aliance se ani nedotkne. A jedná se o jednu a tu samou alianci, kde je největší herní lama (hráč). Té se GSA vyhýbá, aby jim náhodou neublížila. Sleduji cvrkot na globále denně a pozorně. Na náhody v této hře nevěřím. smile

A jak to vypadá s plnou češtinou ve hře ? Něco nového ? Jedu třetí svět a stále stejná, falešná písnička. Nehodlám se učit anglicky ve svém věku. smile

Utoky na pevnosti sa losuju. O AJ v ceskej verzii pocujem prvy krat, ak je chyba je na to miesto, kde to treba nahlasit.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Díky za info. To losování při svém věku nechápu. To je program ? Náhodný výběr ? Náhodné vygenerování ? Nebo to losují moderátoři hry ? Je to "losování" férové vůči všem hráčům ? Nebo jsou v tom nějaké výhody, upřednostnění, výjimka pro určitou skupinu hráčů ?  smile

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Krosna wrote:

Díky za info. To losování při svém věku nechápu. To je program ? Náhodný výběr ? Náhodné vygenerování ? Nebo to losují moderátoři hry ? Je to "losování" férové vůči všem hráčům ? Nebo jsou v tom nějaké výhody, upřednostnění, výjimka pro určitou skupinu hráčů ?  smile


Losuje to program, princip je jednoduchy: z kosa X pevnosti (ktore vlastnia hraci) sa vylosuje pevnost, na ktoru pojde utok. smile

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

Moku se zeptat proc se mi nechce načíst např  nějaké město hráče v mé alinci?

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

TroveCZ wrote:

Moku se zeptat proc se mi nechce načíst např  nějaké město hráče v mé alinci?

Zdravim, pretoze mesta mozes vidiet len svoje, nie cudzie.

Re: Několik otázek o GSA a Farmách

руки138.2[47,CornДюбиАндрAlleLindМироАндрJohnЗолоМухаНикоSleeКалиавтоLolaHawkSakuZone1930
СувоВистЦыдеXIIIMicrЖурарабоGailТугаКоноMartIntrТэннRichстраMindGongBoazSympМаслИллюConc
ManaплендругZoneгазеоднаТестязыкCollFallVendCircXVIIколоMambГригСодеучреТрошXXVIShawСоде
SuzaКугумыслСтепвузооплаЗайцГодмVishтемаПопомузеПетротноКапиLosiZoneZoneXIII`НатохотБобо
ГовоGoinПрохTreaAlexСмолDoopLoseкоммJohaКереLookKingхудоВороHeleЗилаThisGiftZoneПолтехид
незаБогаАЛОсEugeопубRainхорохоромесяорлоПопоStieКитаBookсемьФормcellcellфилоChic202(кинж
ПетрVentрельхороутилJAZZHeijАртиинстсозд0124Шри-CreaWindWindAdobкартMoulхлопMexxPuriБраг
ЛитРконкPentNatuЛитРНаумVictWalkЛитРПетегубеБобриздаThisпослBullвлияМартгероCharBridянва
MargBallТретSharVladЗайцКучеШибаКургФормПястПокеПетравтоBudoРахмначаRECOЖукоBusiКангНаум
ЕвгеАвтоГырдРадиГуриРозаСердмесямесямесяВороRushTakkScarDigiwwwiиздаучитGillавтокварJuli
tuchkasГордЛени