Topic: Pomysły

Otóż wiadomo, każda gra potrzebuje pomysłów. Zatem może developerzy zainteresują się tym zamysłem:

Dobrze by było móc odwoływać konwoje surowców. Chwila nieuwagi i można łatwo się pomylić. Odwołanie pozwoli zawrócić omyłkowo wysłanie konwoje.

Re: Pomysły

Super. Pomyślimy o tym. smile

proponuje czat w sprawie handlu aby ułatwić wymianę towarów

4 (edited by kamilq0902 2015-07-11 17:26:17)

Zakładke w której bedzie rozpisane informacjie o danym budynku ile kosztowac bedzie dana budowla na poziomie jaki nas interesuje i ile bedzie nam dostarczac np. surowca miejsca w garażu dzieki temu bedzie można sobie policzyć co się lepiej opłaca np. 4 tartaki na 10 poziomie czy 2 na 20
I przydałby się jakiś targ/rynek miejsce gdzie byśmy oferowali surowiec w zamian za inny

w mapie globalnej powinny być wyraźnie widoczny kopalnie każdy rodzaj kopalni powinie  miec inny kolor

Na mapie globalnej dobrym rozwiązaniem byłoby dodanie współrzędnych na siatce geograficznej mapy,co w dużym stopniu ułatwiło byorientację na tak dużym terenie.

Darmowa gra?  Bez IColnów  to tu się jest bez szans na jakąś dobrą pozycje.  Nie ma sposobu na zdobycie chociaż minimalnej ilości 'IC" w grze, brak możliwości zakupu przez telefon "IC" które są drogie w porównaniu do tego co oferuje gra. Cena zakupu trzech miast + cena utrzymania ich na poziomie graczy płacących jest taka za jaką można grać w płatne gry top 10 na świecie po 100/200 tysięcy graczy na serwerze.  Będziecie mieć po kiludziesięcu graczy na serwerze jeśli nie zmienicie podejścia do graczy bez pełnego portfela, a i ci z pełnym po czasie dojdą do wniosku że za te pieniądze to mogą pograć w coś lepszego.........

przydała by się jakaś inna forma płatności; akurat nie miałem w plaanach zakładania konta paypal

9 (edited by piotrek1 2015-08-05 21:40:27)

przydały by się zakładki armi by tanki nie mieszały się ze skimerami, turnetami (przynajmniej opcja - przenieś obok); po drugie jakoś porozdzielać te armie by nagle nie znalazły się dwa oddziały, które miały zdobyć farmę na tej samej; no i może jakieś podstawowe porady w stylu faq - ile elektrowni na ile transformatorów; ilu mieszkańców na ile produkcji żywności i kantyn

warto by by też była opcja usuń budynek; bo wydaje mi się, że fabryka raiderów to dla początkujących graczy toczących wojny między sobą i do misji; na obóz nr 1 nawet okopany to bez sensu

no i odkryłem - mieszkania 30 - jedzenie i kantyna 33 ale coś mi się wydaje jak się z bliska przyjrzałem, że na górze jest na samej jeszcze jedna wolna belka - może to błąd w programie

wystarczy zrobić  istoty miasta 3 rodzaje konstruktor ,generał ,defensor , każda o innych preferencjach  konstruktor będzie skracał czas budowy budynków ,generał 20% mocniejszy atak ,defensor 20% większą obrona, następnie możliwość przekazywania istot do miast sojuszu  i łączenia z armiami . to było by coś atak bez istoty 100, a z istota generałem 120 i t był by zysk ,konstruktor skracał czas budowy budynku w mieście np:20% już jest następny zysk . te zmiany będą miały wydźwięk wtedy gdy ludzie będą grali razem i sobie pomagali a nie każdy sam sobie ,gra robi się bardziej ciekawa i uzależnia od istot w mieście.