Topic: Plánovaný svět

Dobrý den, jenom rychlá otázka -
Plánujete otevření nějakého nového světa?
a jestli ano tak přibližně kdy?
Děkuji

Re: Plánovaný svět

hoj,
Jo, další svět se spustí brzy, do dvou týdnu pravděpodobně.
Přesné datum se ješte upřesní

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Plánovaný svět

Vakirien wrote:

Dobrý den, jenom rychlá otázka -
Plánujete otevření nějakého nového světa?
a jestli ano tak přibližně kdy?
Děkuji

Ahoj, pripravujeme a coskoro, o case spustenia budeme informovat na buduci tyzden na nasom FB

https://www.facebook.com/infinitumgame/

na foru a ve hre. Tesime sa na Teba ;)

Re: Plánovaný svět

Ahoj, nejde mi spustit už asi dva dny svět 6. Co s tím? Díky

Re: Plánovaný svět

co se deje na 6tce nejde uz od udrzby servru

Re: Plánovaný svět

Ahojte, svet Int6 bol vypnuty, este ho musime zmazat z vyberu svetov.

Re: Plánovaný svět

Hm, to není od Vás zrovna solidní. Mohli jste nás na to včas neupozornit. Společnost se žene jen za prachama a slušnost se vytrácí.... Mějte se tu, taj jak si to vytvoříte a vzpomínejte v dobrém.

Re: Plánovaný svět

bublinka45 wrote:

Hm, to není od Vás zrovna solidní. Mohli jste nás na to včas neupozornit. Společnost se žene jen za prachama a slušnost se vytrácí.... Mějte se tu, taj jak si to vytvoříte a vzpomínejte v dobrém.

Jako i ti rozumím... krátká GZ by ničemu neublížila...
ALE, uvědomujete si že int6 už je dva měsíce dohraný a běžel jen na volnoběh? Původně se měl ukončit po dvou týdnech po vyhrání.
Spíš se divím že tak dlouho vydržel spuštěný

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: Plánovaný svět

Ano Trolane. To si uvedomuje asi kazdy. Vazne ide len o sposoby a pristup k druhym.

Re: Plánovaný svět

bublinka45 wrote:

Hm, to není od Vás zrovna solidní. Mohli jste nás na to včas neupozornit. Společnost se žene jen za prachama a slušnost se vytrácí.... Mějte se tu, taj jak si to vytvoříte a vzpomínejte v dobrém.

Na vypnutie Int6 sme upozornovali, pred 2 mesiacmi, ze ho vypneme v priebehu 14 dni, Nechali sme ho bezat ovela dlhsie, takze informovany ste boli a este sme vam tam predlzili pobyt o dalsich 6 tyzdnov. Tak nechapem na co sa stazujete, mali by ste nam naopak podakovat, ze sme ho nechali bezat ovela dlhsie ako sme oznamili. smile

Re: Plánovaný svět

navidlo wrote:

Ano Trolane. To si uvedomuje asi kazdy. Vazne ide len o sposoby a pristup k druhym.

Na vypnutie Int6 sme upozornovali, pred 2 mesiacmi, ze ho vypneme v priebehu 14 dni, Nechali sme ho bezat ovela dlhsie, takze informovany ste boli a este sme vam tam predlzili pobyt o dalsich 6 tyzdnov. Tak nechapem na co sa stazujete, mali by ste nam naopak podakovat, ze sme ho nechali bezat ovela dlhsie ako sme oznamili. smile Takze ano ide o spusoby, namiesto vdaky, zas len hana sad

Re: Plánovaný svět

navidlo wrote:

Ano Trolane. To si uvedomuje asi kazdy. Vazne ide len o sposoby a pristup k druhym.

Na vypnutie Int6 sme upozornovali, pred 2 mesiacmi, ze ho vypneme v priebehu 14 dni, Nechali sme ho bezat ovela dlhsie, takze informovany ste boli a este sme vam tam predlzili pobyt o dalsich 6 tyzdnov. Tak nechapem na co sa stazujete, mali by ste nam naopak podakovat, ze sme ho nechali bezat ovela dlhsie ako sme oznamili. smile Takze ano ide o spusoby, namiesto vdaky, zas len hana sad

Re: Plánovaný svět

LujzianLutta wrote:
navidlo wrote:

Ano Trolane. To si uvedomuje asi kazdy. Vazne ide len o sposoby a pristup k druhym.

Na vypnutie Int6 sme upozornovali, pred 2 mesiacmi, ze ho vypneme v priebehu 14 dni, Nechali sme ho bezat ovela dlhsie, takze informovany ste boli a este sme vam tam predlzili pobyt o dalsich 6 tyzdnov. Tak nechapem na co sa stazujete, mali by ste nam naopak podakovat, ze sme ho nechali bezat ovela dlhsie ako sme oznamili. smile Takze ano ide o spusoby, namiesto vdaky, zas len hana sad

LL.
To si uz teraz nepozrieme samozrejme. Dajak si nic take nepametam. V kazdom pripade, ako som uz vravel, kazdy  ratal s tym, ze sa vypne. Ked uz ste sa rozhodli, ze tak idete urobit, tak vazne nieco ako: "Vazeny mate tyzden a vypiname." nie je tazke.

Co vnimame ako problem pristupu je, ze ku koncu niektory hraci postrehli, ze niekto z adminov do toho zasahoval... Neprimerane velkosti vyskytnutych GSA, udajne aj cielene tahanie a podobne.. Asi aby nas znechutil. Ale ta sprava by bola jednoduchsia a prijatelnejsia. Len o to ide.

Za tu dobu co ste nam nechali, sme vdacny.

Re: Plánovaný svět

Diky. Ver mi, ze sa to oznamovalo, vzdy sa to oznamuje v sablone hromadnej spravy, kde informujeme o vrateni iMinci a aktivacii premia pre vsetkych.
Kazdopadne uz budem vediet, ze to treba oznamit este raz. Ja som vobec netusil, ze ten svet vobec este niekto hrá po takom dlhom case po vitazstve, takze v ramci migracie sa svet vypol, ziadna zlovola od nas v tom nebola, vobec ma nenapadlo, ze budu staznosti.

Re: Plánovaný svět

V pohode. Ja namrzeny niesom, ale par hracov bolo. Ku koncu sa zacali diat zvlastnosti a obcas to vazne vypadalo na schvalnosti. Ale netreba to rozoberat, dotycny hraci si to tu i tak asi neprecitaju.
No bolo nas tam este zopar smile Neviem presne ale asi do 20 hracov.

Re: Plánovaný svět

navidlo wrote:

V pohode. Ja namrzeny niesom, ale par hracov bolo. Ku koncu sa zacali diat zvlastnosti a obcas to vazne vypadalo na schvalnosti. Ale netreba to rozoberat, dotycny hraci si to tu i tak asi neprecitaju.
No bolo nas tam este zopar smile Neviem presne ale asi do 20 hracov.

Na svete, ktorý je dohratý a vypršalo tam aj premium zdarma nie je žiadna garancia, že tam kolegovia napr niečo netestujú, ale chapem je to nasa chyba, nabuduce hned svet zamkneme a bude pokoj smile

Re: Plánovaný svět

Ahoj, chci se zeptat jestli plánujete spustit Česko? Je fakt že jsem začal hrát po znova po cca 4 letech ale docela bych uvítal oldschool začátku hry. Díky za odpověď.

Re: Plánovaný svět

Paladin wrote:

Ahoj, chci se zeptat jestli plánujete spustit Česko? Je fakt že jsem začal hrát po znova po cca 4 letech ale docela bych uvítal oldschool začátku hry. Díky za odpověď.

Ahoj Česko neplánujeme spustit. Máme teraz iba európsku mapu.

Re: Plánovaný svět

Paladin wrote:

Ahoj, chci se zeptat jestli plánujete spustit Česko? Je fakt že jsem začal hrát po znova po cca 4 letech ale docela bych uvítal oldschool začátku hry. Díky za odpověď.

Kazdopadne novy svet bude v horizontu 2-3 tydnu, takze muzes vyzkouset cisty rozjezd na novem svete ;-)

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Plánovaný svět

Zdravím, rád bych se zeptal kdy bude spuštěn jakýkoli svět? Snad je to způsobeno technickým problémem, nežli malou hráčskou komunitou.

Re: Plánovaný svět

Ahoj na to ti teraz neviem odpovedat.

Re: Plánovaný svět

Zdravím, mohu se zeptat zdali bude možnost si zahrát ještě tuto hru nebo ne smile jelikož mě to nechce pustit na žádný servr:/ Děkuji za odpoveď

Re: Plánovaný svět

Mě taky:(. Takže tahle hra je mrtvá??

Re: Plánovaný svět

no Infinitum je asi už fakt len mŕtve, staré infinitum bolo dobré, to som hrával a aj som do hry vkladal peniaze, najnovšie som odohral dva svety, ak nerátam ten pri ktorom som podporoval čiastočne admínov. Či sa ešte niekedy zobudí hra je otázka, ale bola to určite jedna z najšlepích prehliadačových hier na svete. Len to pokazili tým, že si mohol hocikto  lubovolne kúpiť za reálne peniaze surovín koľko chcel. To odohnalo kopec ľudí čo nechelo vôbec platiť, alebo si len kupovali prémium aby mohli zdielať svoje jednotky veliteľom v aliancii.

Re: Plánovaný svět

Mrtvé je i forum, ne jenom hra, hold udělat ze strategie hru kámen, nůžky, papír, mech s možností si výhru zaplatit je fajn věc jak to pohřbít.