Re: Technicke problemy

já mám práce.... smile

Re: Technicke problemy

hold revoluce :-)

Ať mne nenávidí, jen když se mne bojí.

Re: Technicke problemy

no teď už to nedje ani spustit, paráda...

Re: Technicke problemy

A sakryš, přetejká mi berilko a beton. Výroba jednotek stojí, ale hlavně že ťěžký mech se má dostavit až zítra, pak začne revoluce na balkáně. To budou koukat smile

Re: Technicke problemy

mně beryl teče taky a to minimálně v jednom městě big_smile

Re: Technicke problemy

No nic, už se mi půl hodiny načítá jednorožec a připravuje káva. Už na to dneska nemám nervy. Snad se uvidíme aspoň zítra, bando smile Hoj

Re: Technicke problemy

Ahoj,

možná by bylo přínosnější jako omluvu dát místo 2 dnů premia třeba 2x -3x k půlnoci plný sklady surovin. Nic to nestojí a kolik radosti by to udělalo ... .-)

Re: Technicke problemy

hra je naka pomala nebo semi to zda ?

Re: Technicke problemy

Omlouváme se za dnešní výpadek.
Hra běží v omezeném režimu. Bojová smyčka je vypnutá. Přepínání mezi městy atd. je zpomaleno, ale pokud server vydrží, tak je možné alespoň vylepšovat budovy. Zítra přemístíme kompletně všechna data na jiný server a hra by měla být opět v pořádku.

Re: Technicke problemy

A co vam rika RAID panove?

Re: Technicke problemy

Od toho se to jmenuje server. Ktery ma disky synchronni a neprijde o data. Jen vytahnu za provozu vadny a jedu dal

Re: Technicke problemy

ok

Re: Technicke problemy

Domio wrote:

Od toho se to jmenuje server. Ktery ma disky synchronni a neprijde o data. Jen vytahnu za provozu vadny a jedu dal

O data sme neprisli, akurat o 3 HDD ktore odpalilo, takze vsetko musi ist na nove, co netrva ako iste vies 5 minut wink

Re: Technicke problemy

To chapu. Ono to vyjde na stejno. Kdyz odpali disky radic
Vim ze to neni hned. Vim sam s tim bojuji dost casto.

40 (edited by laeg 2016-06-17 01:33:46)

Re: Technicke problemy

kolik mincí mame koupit?

Ať mne nenávidí, jen když se mne bojí.

Re: Technicke problemy

Domio wrote:

A co vam rika RAID panove?

Raid by to nezachranil. Poskodily se disky ve 2 serverech naraz.. kbyby tam byl raid, tak se akorat poskodi vic disku naraz.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Technicke problemy

Tak Revolution1 je prehozen na nove nainstalovany server. Zatim bezi svizne, ale jestli je to v poradku se pozna az tam bude vic lidi naraz.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Technicke problemy

Kdy opravite i7 ?

Re: Technicke problemy

zvirre wrote:

Kdy opravite i7 ?

Int7 je dohrana a opravovat sa uz nebude. V priebehu buduceho tyzdna vratime hracom nespotrebovane iMince z premia.

Re: Technicke problemy

Proč se nebude opravovat? Porušíte tím své sliby, nikoliv poprvé. -  K čemu mi budou převedené iMince, když mě Revolution 1 ani žádný další svět nezajímá a chtěl jsem si zbytek svých iMincí dohrát na i7. Věřím, že nejsem jediný.

46 (edited by zvirre 2016-06-19 00:37:17)

Re: Technicke problemy

Tak už vám blbne i forum  :-/

Re: Technicke problemy

zvirre wrote:

Proč se nebude opravovat? Porušíte tím své sliby, nikoliv poprvé. -  K čemu mi budou převedené iMince, když mě Revolution 1 ani žádný další svět nezajímá a chtěl jsem si zbytek svých iMincí dohrát na i7. Věřím, že nejsem jediný.

Nebude sa opravovat preto, že je dohraté.

Re: Technicke problemy

Dohrané. - Ale slíbili jste 14 dni premka, vrácené iMince atd., když tam člověk investuje třeba do berylka a den poté se to podělá a navzdory slibům už neopraví, jde o co? O nedodržené sliby či dokonce o něco ještě horšího..

Re: Technicke problemy

Ahoj , byvalo dobrym zvykem nechat svet pusteny i po dobytí SP, stacilo by napsat: nechce se nam to opravovat, omlouvame se ...
to , ze byl svet 1 den dohrany neni duvod ho utnout, navic pokud jste avizovali a jak rika zvirre slíbili, ze svet pobezí dál ...

Asi by kazdy pochopil ze to je to trochu zbytecne vzhledem k technickym problemum, ale napsat svet je dohrany, nazdar, trhnnete si , protoze tak to vyznelo ... my neprijde moc dobry :-(

skoda, take jsem mel v planu si na I7 jeste zablbnout, ale nevadi, preziju to smile)

Re: Technicke problemy

phelix wrote:

Ahoj , byvalo dobrym zvykem nechat svet pusteny i po dobytí SP, stacilo by napsat: nechce se nam to opravovat, omlouvame se ...
to , ze byl svet 1 den dohrany neni duvod ho utnout, navic pokud jste avizovali a jak rika zvirre slíbili, ze svet pobezí dál ...

Asi by kazdy pochopil ze to je to trochu zbytecne vzhledem k technickym problemum, ale napsat svet je dohrany, nazdar, trhnnete si , protoze tak to vyznelo ... my neprijde moc dobry :-(

skoda, take jsem mel v planu si na I7 jeste zablbnout, ale nevadi, preziju to smile)

Ja som strucne odpovedal, ze je dohrana a nebude sa opravovat. S Truverom aka Hawkeyy aka Zvirretem treba byt strucny, aby sa nemal coho chytit a nemohol prskat hejt, co robi dokola uz 4 roky. smile
Kazdopadne mas pravdu, ze sme v zhode okolo opravy zabudli napisat informaciu o stave sveta Int7, za čo sa s oneskorením ospravedlňujeme.