Topic: Kredity z Alzy

Privedli me sem a ted mi rikate, ze ten kod neni validni :=p 32C84476D

Re: Kredity z Alzy

Howee wrote:

Pro zacatek bych urcite nikde kod na iMince nezverejnoval.

A k tematu:

5. 2. byla ukončena platnost nevyužitých dárkových kódů z akce "Alza - dárkový koš".
Věříme, že se vám dárek líbil, a že se těšíte na další smile.

Váš INFINITUM team.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Howee wrote:

Stačí napsat na Alzu, pošlou ti novej kod.  Pošleš jim starej, ověří, zda nebyly kredity připsány a dostaneš novej - původní měl omezenou platnost. Jde to, tuším, do konce března.

Kredity platily do 1.2., dle podminek na Alza.cz.
Pokud jste zadny kod na svem uctu nepouzili a napsali jste do vcerejska do Alzy, tak vam posleme novy kod. To se resi pres podporu alzy.
Nyni jiz zadne kody nejsou platne a akce je zcela ukoncena.

Mám 19 kódov z alzy a ani jeden mi nejde. Čo mám robiť? Písal som podpore na Alze a vraj to vyriešia.

Taktiež som začal hrať túto mmo hru len kvôli Alze, veľmi sa mi páči, ale na tie kódy mám právo (dostal som ich z darčekového koša) a žiaľ nejdú.

Chcem sa spýtať čo alza predáva kody k tejto hre funguje to alebo nefungujú len tie čo sama rozdávala ?

OK, tak znovu - radši sem dám celou konverzaci s ALZA:

Alza.cz     

Dobrý den,

Omlouváme se za komplikace.

Klíče pro iCoiny měly platnost do 31.1.2015 dle pravidel akce. Chcete-li aktivovat klíč,je nutné poslat svůj nick  (login)  do hry a  iMince Vám budou připsány na konkrétní účet. Ze strany provozovatele bude prováděna kontrola, zda  se tak již tak v minulosti nestalo.
Pokud ano, není možné iMince na účet připsat opětovně. Pravidlo je jeden účet jeden dárek. iMince budou všem  hromadně připsány nejpozději do  3.3.2015

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Lukáš Březina - Alza.cz
Obchodní podpora
Otázka

Dobrý den, mám staženou hru Infinitum: Battle for Europe - virtual pack 300 iCoins, když ale do hry zadám aktivační kod uvedený u hry na Alze, objeví se mi hláška, že kod není platný. Prosím info, jak postupovat.

Asha wrote:

Chcem sa spýtať čo alza predáva kody k tejto hre funguje to alebo nefungujú len tie čo sama rozdávala ?

Imince ktoré si kúpiš na webe Alza.cz samozrejme normálne platia.

No ja som dostal 19 kódov :DDD a ani jeden neplatí.

Ano, presne proto neplati. Protoze mel byt jeden darek pro kazdeho, ne lidi s 19 ci vice kody.

Wonderful posting, Thanks a ton to get spreading The following awareness. Wonderfully authored posting, doubts all of blog owners available precisely the same a higher standard subject material just like you, online has got to be improved site. I highly recommend you stay the best!    Tax Advice

I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own BlogEngine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it.
https://dailygram.com/index.php/blog/50 … ugin-2019/

Might be likewise a reasonably wonderful short article that we all most certainly most popular assessing. Might be no day-after-day in which watch the possibility to look through unit.    안전공원

I am always searching online for articles that can help me. There is obviously a lot to know about this. I think you made some good points in Features also. Keep working, great job!
https://diigo.com/0dzsl8