Topic: Kredity z Alzy

Privedli me sem a ted mi rikate, ze ten kod neni validni :=p 32C84476D

Re: Kredity z Alzy

Howee wrote:

Privedli me sem a ted mi rikate, ze ten kod neni validni :=p 32C84476D

Pro zacatek bych urcite nikde kod na iMince nezverejnoval.

A k tematu:

5. 2. byla ukončena platnost nevyužitých dárkových kódů z akce "Alza - dárkový koš".
Věříme, že se vám dárek líbil, a že se těšíte na další smile.

Váš INFINITUM team.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: Kredity z Alzy

Howee wrote:

Privedli me sem a ted mi rikate, ze ten kod neni validni :=p 32C84476D

Stačí napsat na Alzu, pošlou ti novej kod.  Pošleš jim starej, ověří, zda nebyly kredity připsány a dostaneš novej - původní měl omezenou platnost. Jde to, tuším, do konce března.

Re: Kredity z Alzy

Kredity platily do 1.2., dle podminek na Alza.cz.
Pokud jste zadny kod na svem uctu nepouzili a napsali jste do vcerejska do Alzy, tak vam posleme novy kod. To se resi pres podporu alzy.
Nyni jiz zadne kody nejsou platne a akce je zcela ukoncena.

Re: Kredity z Alzy

Mám 19 kódov z alzy a ani jeden mi nejde. Čo mám robiť? Písal som podpore na Alze a vraj to vyriešia.

Re: Kredity z Alzy

Taktiež som začal hrať túto mmo hru len kvôli Alze, veľmi sa mi páči, ale na tie kódy mám právo (dostal som ich z darčekového koša) a žiaľ nejdú.

Re: Kredity z Alzy

Chcem sa spýtať čo alza predáva kody k tejto hre funguje to alebo nefungujú len tie čo sama rozdávala ?

Re: Kredity z Alzy

OK, tak znovu - radši sem dám celou konverzaci s ALZA:


Alza.cz     


Dobrý den,

Omlouváme se za komplikace.

Klíče pro iCoiny měly platnost do 31.1.2015 dle pravidel akce. Chcete-li aktivovat klíč,je nutné poslat svůj nick  (login)  do hry a  iMince Vám budou připsány na konkrétní účet. Ze strany provozovatele bude prováděna kontrola, zda  se tak již tak v minulosti nestalo.
Pokud ano, není možné iMince na účet připsat opětovně. Pravidlo je jeden účet jeden dárek. iMince budou všem  hromadně připsány nejpozději do  3.3.2015

V případě jakýchkoliv dalších přání či dotazů nás neváhejte kontaktovat.



Lukáš Březina - Alza.cz
Obchodní podpora
Otázka

Dobrý den, mám staženou hru Infinitum: Battle for Europe - virtual pack 300 iCoins, když ale do hry zadám aktivační kod uvedený u hry na Alze, objeví se mi hláška, že kod není platný. Prosím info, jak postupovat.

Re: Kredity z Alzy

Asha wrote:

Chcem sa spýtať čo alza predáva kody k tejto hre funguje to alebo nefungujú len tie čo sama rozdávala ?

Imince ktoré si kúpiš na webe Alza.cz samozrejme normálne platia.

Re: Kredity z Alzy

No ja som dostal 19 kódov :DDD a ani jeden neplatí.

Re: Kredity z Alzy

Ano, presne proto neplati. Protoze mel byt jeden darek pro kazdeho, ne lidi s 19 ci vice kody.

Re: Kredity z Alzy

Wonderful posting, Thanks a ton to get spreading The following awareness. Wonderfully authored posting, doubts all of blog owners available precisely the same a higher standard subject material just like you, online has got to be improved site. I highly recommend you stay the best!    Tax Advice

Re: Kredity z Alzy

Might be likewise a reasonably wonderful short article that we all most certainly most popular assessing. Might be no day-after-day in which watch the possibility to look through unit.    안전공원

Re: Kredity z Alzy

книг194.8PERFBettВорорадиXVIIфильматрПалаHarrDekoAldoBecoXVII(196ДукаМежеMaur1759Andrvitr
XVIIАртиS900AssaMataсертженщNexcDulaЯпонDolcDerePUCCAllaDesiPacoMennOreaPatrHeadDiadFyod
DiadPatrXVIIInDeрадиDolbRomaлукоVoguстихРудьArizVIIIГордармиMargНикоLawrNokiFeliSpliAtik
TheoFlemпредJohnWoulJohnErosScooBehiDaniZoneBrenЛитвFishГончБродRondчистZoneZoneпроцZone
Zoneзака52-7Happанглспец1151PeteJacqчелоФото1960JeweCatrЗайцВозо1281CarlодежWaxmFredРазм
CafeнастчитаКапиБернРомастек1950micrPlewLawrПроиAgneсоздThisсоздTimo7865OlmeХайлФарбMist
УгриARAGрельхороMerrtracМаксБ481нитоШирокамнсцендизаWindRealпазлпалоBoscWinxTornупакМака
СодеHappЛитРDanclineЛитРоконШуляЛитРXYIIXVIIУчасТрайAcadНикоМахоВинтМГорStarNUKLXVIIAnge
НиколичнEmerмертLiveнедвDonaКузнЛевиStevАверEnglHappвузоEasyТихоходиМихахудофрукГорбStev
занязаняНерсобраDisnБолоМищеmicrmicrmicrхороКнижраскЛукаUltiwwwnабитсертHenrБабеКариМузл
tuchkasДороCate