Topic: NOVÝ SVĚT

Svět bude spuštěn 24. února v 16:00.

Novinky na světě International7:

Nová experimentální mapa s novým uživatelským rozhraním.
Možnost vlastnit až 5 měst. (Dříve 3). Každé bude stát 99 iMincí.
Dvojnásobný zisk Beryllia z věží GSA kempů. (Dříve 1 Beryllium za 10 věží).
Maximální dostřel Turretov a věží GSA kempů 9 polí. (Dříve 8 polí).
Cena Walkerů 600 kreditů a 600 oceli. (Dříve 400 kreditů a 400 oceli).
+ 20% k bonusu z přečíslení pro GSA Tanky, GSA Vznášedla a GSA Mechy.

Tohle určitě nepovede k přírustu hráčů, ale jejich úpadku. Chyby, na které poukazujeme dodnes nejsou odstraněné, novou mapu slibujete při každém spuštění světa. Tento svět bude jen a jen o penězích. Kouknu na něj, ale elánem už po zkušenostech mrhat nebudu, natož penězi. sad

Re: NOVÝ SVĚT

Velky minus vidím ti města raci by  mohly udělat to za  hlavni město  dobyte město a koupeně město
a ne pridávat dalši protozě se tam potom nedostanou dalši hracy

Re: NOVÝ SVĚT

Vecsinu chyb, na ktore poukazuju hraci, by mala vyriesit prave tato nova mapa, ktora bola kompletne prepisana v inom programe.

Krosna wrote:

Svět bude spuštěn 24. února v 16:00.

Novinky na světě International7:

Nová experimentální mapa s novým uživatelským rozhraním.
Možnost vlastnit až 5 měst. (Dříve 3). Každé bude stát 99 iMincí.
Dvojnásobný zisk Beryllia z věží GSA kempů. (Dříve 1 Beryllium za 10 věží).
Maximální dostřel Turretov a věží GSA kempů 9 polí. (Dříve 8 polí).
Cena Walkerů 600 kreditů a 600 oceli. (Dříve 400 kreditů a 400 oceli).
+ 20% k bonusu z přečíslení pro GSA Tanky, GSA Vznášedla a GSA Mechy.

Tohle určitě nepovede k přírustu hráčů, ale jejich úpadku. Chyby, na které poukazujeme dodnes nejsou odstraněné, novou mapu slibujete při každém spuštění světa. Tento svět bude jen a jen o penězích. Kouknu na něj, ale elánem už po zkušenostech mrhat nebudu, natož penězi. sad

Re: NOVÝ SVĚT

matej04cz wrote:

Velky minus vidím ti města raci by  mohly udělat to za  hlavni město  dobyte město a koupeně město
a ne pridávat dalši protozě se tam potom nedostanou dalši hracy

Volnych miest na svete je tak vela, ze sa naozaj nemusis bat, ze by sa tam nedostali hraci ;)

5 (edited by Krosna 2016-02-27 23:20:10)

Re: NOVÝ SVĚT

Na mapě je celkem 437 hráčů. Tak to je tedy nářez. Proč jste nepsali do informace, že svět 7 bude nejdražší, nejmíň farem co pamatuji a o berylium ani nezakopnu. Tohle je cílená likvidace průměrně platících hráčů, jako jsem já. sad

Svět 5 celkem 1992 hráčů
Svět 6 celkem  1994 hráčů
Svět 7 celkem 437 hráčů.

Jen tak dál sad

Re: NOVÝ SVĚT

Infinitum je "free to play" hra, tj hra zdarma, netusim ako moze byt nejaky server drahsi ako iny.
Ak sa bavis o mestach, tak nakup miest nopak zlacnel. Na Int5 a Int6 stali 2 mesta 298 iMinci, na Int7 stoja 3 mesta 297 iMinci.

Cielena likvidace priemernych hracu? To urcite nemyslis vazne vsak? smile Cely cas vychadzame hracom maximalne v ustrety a vazime si vsetkym, teda hardcore, priemernych aj podpriemernych.

S poctami fariem sa nic nemenilo, je to stale take iste ako to bolo este od dob prvej bety.

Pocet hracov na svete 5 a 6 su udaje po 2,5-4 mesiacoch provozu tych serverov.
Takze tvoje udaje budu mat vypovednu hodnotu, ak sem pridas pocet hracov na Int7 po 2 mesiacoch provozu.
Mimochodom po 15 hodinach od tvojho prispevku je na svete o 190 hracov viac, tj 626.

Re: NOVÝ SVĚT

Nesouhlasím, ale děkuji za vysvětlení smile

Re: NOVÝ SVĚT

Krosna wrote:

Na mapě je celkem 437 hráčů. Tak to je tedy nářez. Proč jste nepsali do informace, že svět 7 bude nejdražší, nejmíň farem co pamatuji a o berylium ani nezakopnu. Tohle je cílená likvidace průměrně platících hráčů, jako jsem já. sad

Svět 5 celkem 1992 hráčů
Svět 6 celkem  1994 hráčů
Svět 7 celkem 437 hráčů.

Jen tak dál sad

Nijak nemame moznost primo ovlivnit pocet hracu. Pokud mas pocit, ze je tomu naopak, tak se radi nechame poucit, jak mame hrace primet hrat.

Pocet farem se odviji od poctu hracu. Minimum je 500 a pokud je ve hre vice nez 1000 hracu tak je to 1 farma na 2 hrace. Pokud je hracu mene nez 1000 tak ve skutecnosti na jednoho hrace pripada vice farem nez kdyz se pocet farem dopocitava z poctu hracu.

Beriliova farma je radove vzacnejsi nez bezna farma (tzn. zatimco beznych farem je ted aktualne 110-140 od kazdeho druhu beriliovych farem je 12).
Na cetnosti farem se nic uz hodne dlouho nemenilo.

Naopak je mozne od int6 ziskat berylium z GSA kempu a na int7 dokonce 2x vice nez na int6.

Smyslem neni hrace od hry odradit, ale primet je k tomu, aby o berylium bojovali. Tezko je k tomu primejeme, kdyz kazdy bude mit k dispozici svych 5 beryliovych farem.

If the radiance of a thousand suns were to burst at once into the sky that would be like the splendor of the Mighty One... I am become Death, the Shatterer of Worlds.

Re: NOVÝ SVĚT

Máš pravdu samozřejmě.
ale je pravda že pocitově a opticky je farem málo těd :-)
Je to právě tím že jsme zvyklí na stav z 2000 hráčů, tedy nějakých 1k farem na mapě.
Takže ikdyž je těd poměr hráč/farma lepší, reálně je farem na mapě pořád půlka co těd na int6. takže je jich relativně ,,málo´´ a jejich hustota není tak velká

P.S. není myšleno jako stížnost, pouze poukázaní na fakta a původ odkud se bere obecně domnění že je málo farem :-)

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: NOVÝ SVĚT

Možná jsem to napsal špatně, ale vystihl jsi to za mě. Díky Trole. To už jako vysvětlení beru. smile

Re: NOVÝ SVĚT

Tak nevím, ale ať hledám jak hledám, v pomalu 30 čtvercích nezakopnu o farmu, natož o Berylium. Hraji pátý svět, ale první, do kterého nevrazím ani korunu s výjimkou "prémka", protože bez něj se hráč nemá šanci chytit v alianci. A první svět, ve kterém nehraji vůbec na farmy. To nemá cenu se plahočit takové dálky. Smutný příběh a stojí za zvážení. sad

Re: NOVÝ SVĚT

Farmy kolem sebe máš. stačí se podívat na global.
Ale co bys chtěl? aby měl každý hned vedle měste hezky nasázeno všech 6 farem aby to k nim minutu cesty? :-)
Farem musí být trochu ,,nedostatek´´ aby se o ně bojovalo
Navíc za chvilku budeš mít HQ14 a letiště a pak s farmami už vůbec není problém

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

13 (edited by Krosna 2016-03-15 22:12:55)

Re: NOVÝ SVĚT

Jasně, asi máš v něčem pravdu Trole, ale když se ohlédnu zpět ? Pro mě je tento svět nejhorší a nejdražší co hraji. Nikdy jsem nebyl tak otrávený. Uvidím, třeba se to vyvrbí k lepšímu. smile

14 (edited by Krosna 2016-05-23 17:27:38)

Re: NOVÝ SVĚT

A MÁME TU DALŠÍ, NOVÝ A K TOMU REVOLUČNÍ SVĚT !

Nevím, hraji poctivě asi sedmý svět. Tenhle svět ? Nejhorší a nejdražší co pamatuji. V začátku ? Bez farem, maximálně x hodin cesty, ve dvaceti čtvercích mapy ani jedna farma. To mě zhnusilo hru natolik, že na další svět sice půjdu, abych udržel vyznamenání a účet, ale nevidím jediný důvod, proč ho hrát aktivně.  Kecy, jako má Trol, že je tady všechno v pohodě, jsou u mne kecy. Takhle může machrovat jen hráč, co do toho rve peníze ve velkém a to pro mě není. Takový hráč už druhý svět prostě nejsem a jsem otráven. A revoluční změny na novém světě ? Kolikrát jsem to už četl ? Jéje. Zase jen plané kecy a sliby. Ukázáná platí, jako v mariáši a toho jsem se nedočkal. Už druhý svět brblám, že je to čím dál tím víc na tu nevoňavou věc, vesměs hnědou, co smrdí když do ní šlápneš a vypadne vždy z otvoru mezi sedacími svaly.
V podstatě poprvé nový svět vynechám, nový pojedu jen se základem měst co mě to pustí, do hry poprvé nedám ani korunu a pojedu až do jeho konce naprosto bez prémka. Prostě jen na kukačku a otravovat hrou takové herní pacienty, jako je Carda a jeho další nicky všude po světech a mapách. Škoda, že mu taky nemůžu ucvaknout kabely od netu. Proto hru ještě nevzdávám, naděje na pomstu kvalitní hrou umírá poslední.  Jenže, to by se Infinitum muselo vzpamatovat, sakra. Chápu, že je třeba platit na provoz hry a zisku jejich týmu, proč ne. Taky nechodím do práce zadarmo. Ale tenhle svět ? Hnus. A nový ? Už mě nebaví čekat a tupě věřil slibům, novinkám ... Skutek vždy utek. sad


Hezkou hru. Krosna (Vojta)

Re: NOVÝ SVĚT

Tak sis postěžoval a určitě se ti ulevilo.:)
Zkus to hrát bez farem.Jde to jen chtít.Obnovuju jen premko farmy dlabu a mám/měl sem soběstačný města a armu v top 10.
Trochu se snažit místo stěžování a vyhrožování,že to hrát nebudeš.A nebo běž hrát něco kde ti všechno naservírujou až pod čumák.:)

16 (edited by Trolan 2016-05-24 06:30:13)

Re: NOVÝ SVĚT

Asi tak :-)
krom prvního týdne, kdy jsem párkrát beryl dokoupil, jsem krom premka a měst nedal do hry ani korunu. a farmy vůbec taky nevedu.
Jak řekl max, chce to jen trochu chytře stavět ekonomiku

A ad ostatní nedostatky ve hře... nikdy to nebude dokonalé a podle představ jedince. I já mám věci které mi trochu vadí, a spoustu nápadů jak by se hra mohla posunout dál.
Ale místo toho abych zbytečně jen látořil na pokecu, jednou za čas napíšu konstruktivní report vývojářům a zbytek času si užívám to v čem hra dobrá je a v čem je jedinečná.
Nebo snad krosna znáš jinou hru, podobnou infinitu? Nebo ještě lépe, hru podobnou infinitu která je bez chyby? Rád ji vyzkouším.

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: NOVÝ SVĚT

Postěžoval jsem si, zaplakal jsem na nesprávném hrobu, ale na správném hřbitovu. Hraji denně, spousty světů a nikdo mi nevyvrátí můj osobní názor na hru, ve smyslu, že každý nový svět je dražší na reálné peníze. Kvalita, či revoluční změny v to naprosto neodpovídají. Hraji už jen setrvačností, s fajn bandou a byla by škoda nehrát s takovými lidičkami. A naopak, nehrát proti takovým hráčům, jako je Trolan. Jeho hra je opravdu zajímavá. Nevěřím Trole, že do hry nerveš peníze jako šílenec. S malým krmením Kč a častým a denní hrou se dostanu max do první padesátky v žebříčku a ještě s odřenými ušima. Nehledě ? Ty jsi přesně ten typ hráče, proti kterému mě baví hrát. A tím posledním telegramem jsi mě dorazil. big_smile big_smile
......................................

Ahoj
Tento svět jedu na pohodu a učím nováčky.
Mám tu jediné pravidlo, a to že Turecko a všechny jeho farmy jsou naše. co se děje mimo něj mě nazajímá.
Tak bych tě chtěl poprosit abys dal do ali vědět at nám sem nejezdí.
Díky

Trolan
......................

Tak já si zabírám třeba Superpevnost a je moje. A co se bude dít dál, mě nezajímá. big_smile big_smile

Re: NOVÝ SVĚT

Zaber si kolem SP 40-50 měst a klidně si jí pak nárokuj :-)

A k tomu placení, veř si čemu chceš. na R1jsem krom měst a premka nedal do hry ani jednu minci za surky. a to jsem začal s dvouhodinovým zpožedním, přes noc mi 8 hodin stála fronta a 4. 5. a 6. město jsem si koupil až po nějakých 18 hodinách.
Přesto jsem první v žebříčcích. takže opravdu ano, je to jen o tom jak kdo umí hrát a stavět

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

19 (edited by Krosna 2016-06-05 09:26:46)

Re: NOVÝ SVĚT

Ty jsi jak ta organizátorka Evropy Merkelová. Tohle je moje (naše) a zbytek Evropy ať se třeba *......*.  Opravdu mě tvé názory na mapu skvěle baví. Zpestření hry jako noha, číst kopie telegramů, kterými se díky tobě aliance jen hemží. A pak že tady na novém světě bude mrtvo.
V každém případě, nemůže nikdo hrou bez nákupu I Mincí konkurovat takovému hráči ve hře, jako jsi ty. To není závist, ale konstatování. Tady není řeč o kvalitě hráče co do charakteru, ale co do hry. A alibistické řečičky, že to jde bez I Mincí ? To je jen chlape prázdný výkřik do tmy.
Hrál jsem jednu online hru skoro 7 let denně a z toho cca 3 roky jsem dělal moderátora. Zdarma, jen za svůj volný čas a odměnou mě byli v podstatě I Mince, jako tady.
Z toho plyne, že jsi buď moderátor hry a nevím o tom, nebo rádoby budoucí moderátor hry a v takovém případě, ač jsem krutý ateista (neznaboh) "Potěš nás Pán Bůh, sakra". Nebo máš v týmu hry přátele, kteří tě podporují za tu tvou snahu otrávit hráče tvými kecy typu Turecko je moje a další perly.

Nechtěl jsem dát do tohoto světa ani korunu, nebaví mě už stále číst kecy typu další svět je revoluční a podobně. Ale ty mě za to stojíš, hrát proti tobě jakýmkoliv nečestným bojem. Válka je válka, ne ? Chytil jsem náladu do hry i na nákup I Mincí. Ty jsi přesně typ hráče, který kdyby nebyl v čele žebříčku, dostane srdeční nevolnost.:)

20 (edited by Trolan 2016-06-05 13:49:31)

Re: NOVÝ SVĚT

big_smile no, tak alespoň něco dobrého z toho vzešlo big_smile:D:D

Vám pouze nedochází jedna věc. Já jsem sám, a vás je mnoho :-)



Jo, a nepřekrucuj moje slova. Neřekl jsem že to jde zcela bez iMincí. Ale že to jde s paušálním počtem mincí co si platí většina hráčů - 6 měst a premko

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

21 (edited by Richelieu 2016-06-05 19:42:22)

Re: NOVÝ SVĚT

Freshmeat wrote:
Krosna wrote:

Na mapě je celkem 437 hráčů. Tak to je tedy nářez. Proč jste nepsali do informace, že svět 7 bude nejdražší, nejmíň farem co pamatuji a o berylium ani nezakopnu. Tohle je cílená likvidace průměrně platících hráčů, jako jsem já. sad

Svět 5 celkem 1992 hráčů
Svět 6 celkem  1994 hráčů
Svět 7 celkem 437 hráčů.

Jen tak dál sad

Nijak nemame moznost primo ovlivnit pocet hracu. Pokud mas pocit, ze je tomu naopak, tak se radi nechame poucit, jak mame hrace primet hrat.

Pocet farem se odviji od poctu hracu. Minimum je 500 a pokud je ve hre vice nez 1000 hracu tak je to 1 farma na 2 hrace. Pokud je hracu mene nez 1000 tak ve skutecnosti na jednoho hrace pripada vice farem nez kdyz se pocet farem dopocitava z poctu hracu.

Beriliova farma je radove vzacnejsi nez bezna farma (tzn. zatimco beznych farem je ted aktualne 110-140 od kazdeho druhu beriliovych farem je 12).
Na cetnosti farem se nic uz hodne dlouho nemenilo.

Naopak je mozne od int6 ziskat berylium z GSA kempu a na int7 dokonce 2x vice nez na int6.

Smyslem neni hrace od hry odradit, ale primet je k tomu, aby o berylium bojovali. Tezko je k tomu primejeme, kdyz kazdy bude mit k dispozici svych 5 beryliovych farem.

Ale vždycky máte možnost nepřímo ovlivňovat počet hráčů a to tím, že tady bude znatelně vidět, že se na této hře pracuje. Znám lidi co do hry narvou měsíčně skoro 1000 dolarů, ale v té hře se pořád něco děje kupředu, nové jednotky, výzkum, kraftění blbá změna názvu města za peníze. Ani já nejsem troškař, když to za něco stojí. (a o peníze tady jde v první řadě)

Pokud vím v dnešní době, pokud hra není nějak provázána s mobilem je to jenom na škodu té hře. Dovolím si upozornit, že kdysi to fungovalo. Ta starší "primitivnější" hra to uměla. Dneska jen pokud podporuje Flash ? Sakra kterej mobil to umí. Neříkám, že to máte celé nacpat do aplikace, ale pro začátek by stačilo posílat oznamování (stojí fronta, chybí berilko, přišla vám pošta, farma obsazena...) V lepším případě možnost naklikat stavbu přes mobil, chatovat atd. Funkční jenom pře premium a to stojí peníze (a o ty tady jde v první řadě)

Pak tu nemáme žádný výzkum, nebudu tady dlouze rozebírat něco co jsem ne jenom já psal, jak by to mohlo vypadat, nebo kde by jste se mohli inspirovat, jako jsou štíty, družice, fog of war, plošný dmg raket a jiné účinky zbraní, speciální schopnosti velitelů, superdrahé speciální jednotky (těžký mech) Ta hra pak přichází o spoustu věcí a další eventuální peníze za urychlení výzkumu nebo zkoumaní něčeho co vyžaduje jinak dřinu ve hře, nebo peníze (a o ty tady jde v první řadě)

Dále tady sice máte mise, ale jinak je příběh založen na intru a konec, prakticky žádné další nic, tu omáčku kolem berilka nikdo nezná. GSA většinou jenom stacionárně stojí a občas vás odněkud vykopne nebo napadne pevnost (dělá to ještě?) Proč nejsou víc akční jako, že nezaparkují před barákem a nesníží mi to produkci protože mě hacknuly, zničte je, nebo najměte hackera za peníze  (a o ty tady jde v první řadě)

Žádné další stavby na mapě co se dají ničit, stavět, nebo zvyšovat výkon města, pevností a tedy další peníze, které by se za to daly utrati (a o ty tady jde v první řadě)

Dení mise co by člověk mohl plnit a něco za to získat, berilko, urychlení stavby, zlaťáky, třeba nějakou směšnou částku na nákup surovin. Například omezené množstvím v tom vašem stylu bojových misí na body + další za příplatek + s tím spojené výhody nejen pro hráče ale i pro vás, protože další mise navíc by byly za peníze (a o ty tady jde v první řadě)

Farmy, proč to nefunguje tak, že by se tam poslaly jednotky, které mají určitou nosnost a čím déle by tam byli tím více by si mohly odvézt. Automaticky by pak odjeli pryč, nebo by odletěli. Velitelé s logistickýma schopnostma (jo takové malé RPG) by to bral rychleji.

Po zničení jednotek GSA by se dali najít předměty a z nich něco skládat, vylepšení pro danou továrnu, pro velitele třeba bonus na odolnost tanků proti mechům. Ty jo to je přímo důl na peníze (a o ty tady jde v první řadě)

A můžeme se tu bavit donekonečna, ale vyloženě PC hra založená na cyklickém stavu: stav, stav, stav, stav, stav, bojuj, stav, stav, bojuj, bojuj, vyhraj/prohraj. Všimli jste si něčeho v tom podobného a divného? Nejsem si jist, ale neříkalo se kdysi, že to má být: stav, bojuj, bojuj, bojuj, bojuj, bojuj, bojuj vyhraj/prohraj. Každopádně je tu vlastně všechno při starém jako v době, kdy jsem to tu zabalil, protože se tu nic nedělo. Pak mi přišel e-mail, že jsou tu revoluční novinky a já natěšen jsem přišel a byl šokován, že se vlastně nic nezměnilo. Možná jste přepsali jádro, ale to tomu hráčovi co by chtěl s radostí dávat peníze nestačí. Pak se nedivte, že tu máte 2000 lidí z toho hrajících tak 300?. Nevím, ale z toho moc nekápne.... Server sežere tak 2000 euro já fakt nevím jestli bych raději nedělal něco na co mám čas a tohle zabalil, nebo z toho udělal konečně výdělečnou a úspěšnou hru.

Re: NOVÝ SVĚT

Krosna wrote:

Postěžoval jsem si, zaplakal jsem na nesprávném hrobu, ale na správném hřbitovu. Hraji denně, spousty světů a nikdo mi nevyvrátí můj osobní názor na hru, ve smyslu, že každý nový svět je dražší na reálné peníze. Kvalita, či revoluční změny v to naprosto neodpovídají. Hraji už jen setrvačností, s fajn bandou a byla by škoda nehrát s takovými lidičkami. A naopak, nehrát proti takovým hráčům, jako je Trolan. Jeho hra je opravdu zajímavá. Nevěřím Trole, že do hry nerveš peníze jako šílenec. S malým krmením Kč a častým a denní hrou se dostanu max do první padesátky v žebříčku a ještě s odřenými ušima. Nehledě ? Ty jsi přesně ten typ hráče, proti kterému mě baví hrát. A tím posledním telegramem jsi mě dorazil. big_smile big_smile
......................................

Ahoj
Tento svět jedu na pohodu a učím nováčky.
Mám tu jediné pravidlo, a to že Turecko a všechny jeho farmy jsou naše. co se děje mimo něj mě nazajímá.
Tak bych tě chtěl poprosit abys dal do ali vědět at nám sem nejezdí.
Díky

Trolan
......................

Tak já si zabírám třeba Superpevnost a je moje. A co se bude dít dál, mě nezajímá. big_smile big_smile

Krosno, já to hraju jednou denně, začal jsem se zpožděním a ze začátku jsem to vůbec nebral vážně a jsem v top 30 a taky si nekupuju suroviny, protože klikání jednou denně ti surek moc nesežere spíš tečou. Kdybych to hrál aktivně, tak předběhnu u Trolana, jde jenom o to vědět co stavět a kdy.

Re: NOVÝ SVĚT

Richelie máš 300k bodů já 700k big_smile
to bys nedohnal big_smile nebo by ti to trvalo dva měsíce jestli vůbec

Ale jinak s tebou souhlasím :-) jak s tím že je to jen o trochu přemýšlení jak a co stavět, tak s tím předchozím článkem

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: NOVÝ SVĚT

Trolane takhle mě shodit big_smile

Re: NOVÝ SVĚT

I've lately began the weblog, the data a person supply on this website offers assisted me personally significantly. Many thanks with regard to all your period & function.    Accountants East Grinstead