Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

No...
Dokážu pochopit že z technických problémů nejde hra... ale 3 dny je už fakt moc. každá hodina je další a další hřebíček do rakve. Hlavně zahraniční klientela je ztracená.

Co mě ale neskutečně sere je totální neinformovanost. prý někdy v 7 večer než to vypnuli proběla na pokecu hláška že odešel disk a musí to vypnout. na FB se to s později objevilo také s další info že by to mělo být druhý den spraveno (tj před 2 dny). A pak už jen LL prohlásil tady že nic víc se neví...
Upřímně já bych v takovéhle situaci okamžitě jako admin sám zřídil prioritní vlákno než abych nechal hráče se k tomu samostatně vyjadřovat na 3 nesouvisejících. Popsal tam situaci, napsal jak se to snažíme opravit a pak alespon 2-3x denně dával update informací o průběhu.
Místo toho nás tady nechají každých 30 minut dávat F5 jestli náhodou už něco... a mám toho plné zuby. Jestli to vůbec ješte zprovozní tak svět asi doklikám ze setrvačnosti, ale pak zase minimálně na půl roku pauza.

Infinitum hraji od C2. Dále jsem hrál  C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Bývalý člen Českých rytířů, nyní vůdce a zakladatel CSL
Moje motto: ,,The Rains of Castamere´´ Kdo nechápe, má smůlu :-)
I play infinitum since 2012. i was in worlds C2, C4, C7, C9, E1, B2, I1, I5, I6. Formal member of alliance ,,Čeští rytíři´´. Now i am a leader of ,,Československá legie´´
My motto: ,,The Rains of Castamere´´

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

třeba spustí inf 1, když nebude zahraniční klientela :-)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

zdar , tak jak tak koukám už asi hra nepoběží:(

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

pravda

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

tak xxxx se zase nedočká výhry big_smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

vyhrali všetci.. konecne tu nebudete/me  magoriť.. liečba šokom.. podakujte im v podstate.. smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

ale faktom je, že keď sa na niečo dlhodobo kašle, tak to ani inak nemôže dopadnuť.. A aj keď to nahodia, par hračov určite stratili a asi hlavne zahraničnych.. Je to smutne, ale je to len dosledok pristupu a nezaujmu stvoritelov o svoj vytvor...

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Už mě to štve. Hra nejde 3 nebo 4 dny a promě hlášky  "There is no world to play right now."  při příhlášení a neaktuální informace na facebooku "We will restore the game to the state of midnight from 2/28 to 3/1.". Víc nic. žádná aktualizece informací proč je takové zdržení - tedy že to neběží 1. března a je 4. března a stále nic.
Tuhle hru mám rád, ale tohle je už fakt hrůza

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

super, žádná odpověď od adminů :-(, proč mě to nepřekvapuje :-)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

mdaa, infi jedna již spustit nejde, bohužel :-(

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

JÁ MYSLÍM ŽE TO UKONČILI,STEJNĚ TO JE V POSLEDNÍ DOBĚ UŽ TAKOVÁ KŘEČ.

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

... k něčemu je to dobré.... víme, že se bez infinita dá žít smile. Tak šup ven, je hezky ... wink

64 (edited by vich1 2017-03-04 13:42:40)

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

jooooo, ven jít a děti vyvětrat .-) Kdyby napsali: kašleme na to, je výkend, spustíme to v pondělí. Tak to většina pochopí, ale tohle politické mlčení a mlžení jim akorát ubírá na důvěře!

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

jaka duvera.. ty jim jeste neco veriš?.. smile   Vsak tohle uz se deje hooodne dlouho...
Infi 1. - myslim, ze psustit to de.. pred casem to LL psal... Ale to by zase museli neco delat..
Ale jinak by to asi byla jejich vyhra.. Na tohle by lidi jeste dostlai a nemalo.. smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

a ty se neškleb Ludku. kdybys jim poslal nejake sponzorske, tak by to snad nejakou dobu šlo.. smile
holt, bez penez neni ani zabava panove.. big_smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

alespoň tady to šlape :-DDD

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

cus plantaznici

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Hele LL a můžeš aspon zdělit, jestli se to snaží opravit ,nebo s tebou vůbec nekomunikují?

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

tohle mlčení vypadá tak na to, že se na to vy -  stolicovali :-P

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

kašlu na to jdu ven za děckama možná to v pondělí odpoledne skusím - dřív to zřejmně nemá cenu sad  sad

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

Nepíšou protože mají tolik práce s opravou..

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

víkend- párty pondělí párty.....
pak to má fungovat smile

Re: SPADLÝ SERVER SAKRA, DNES !!!

ludku.. kup to od nich a taky budes mit nonstop party.. big_smile